Buyrun En Delikanlı Msn İletileri.. Çok Seveceksiniz... !!!! Uyeoll10

Join the forum, it's quick and easy

Buyrun En Delikanlı Msn İletileri.. Çok Seveceksiniz... !!!! Uyeoll10

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Buyrun En Delikanlı Msn İletileri.. Çok Seveceksiniz... !!!!

By BiLiNMeZ
    By BiLiNMeZ
    SD Admin
    SD Admin

Nereden : İstanbul
    Rep Gücü : 38082
    Başarı Sistemi : 11
    Uyarılar : Uyarı Yok
    Yorum : Dikkat: Bu Site Bağımlılık Yapar

Buyrun En Delikanlı Msn İletileri.. Çok Seveceksiniz... !!!! Empty Buyrun En Delikanlı Msn İletileri.. Çok Seveceksiniz... !!!!

Mesaj tarafından By BiLiNMeZ Ptsi Mayıs 17, 2010 9:04 am

1.HiçBir Kadeh, Hiçbir Hediye, Hiçbir Oyun, Hiçbir Şarkı, Hiçbir Memleket, Hiçbir Antidepresan, Hiçbir Psikiyatri, BENİ SENİN `Nabeeer`in Kadar Mutlu edemedi
    2.Ne SevGi KaLmıŞ Ne SaYGı DönMüYoR ALemiN ÇaRkı ÇekiLmiYoR DünYa KaHrı NasıL Yaşar İnsan oLan nasıL Yaşar Yoksun oLan ŞimDiKi Zaman Kötü Zaman
    3.ßir Zaman Sevqi'nLe Ate$'Lenen ßa$ımı Diz'lerinin Yerine DayaSaydım TA$'Lara..!
    4.BenimLe DÜŞMAN OLmak Size 1 $ey Kazandırmaz. BenimLe DOST OLmaya Bakın
    5.yuTupTa ŞaŞırIyoSan ! SapıtıyoSan ! kéndin! ékSiyé düŞürüyoSan yutMa ! [ b1R inSan 1 qündé 149 tané roChe yutabiLirmi ?
    6.ßiz SarsILmaz DostLukLarIn Deqİşmez TarzIyIz Yüreqİmİzde Sevda Yazar,AnLImIzda ßeLa ßİz DeLİce Sevmeyİde ßİLİrİz ama SevdİkLerİmİzİ ve DostLarImIzI SatmayI asLa!..
    7.qeceLeri qeLme jiLet tutarım, uzatma køLunu sanada atarım ! sana kızar kendimi døğrarım, dedimya kızım ßen Psychopat'ım
    8.Kime dokunur Ellerim ? kimi görür Gözlerim? Ölüm çıkar karşıma, yine SEN derim!
    9.Hér qüné ß!r öMür w£r!yorum, warLıqına Dua , yokLuquna !Syan £d!yorum , UzakLara Dü$Sédé yoLum , öLüm ß!Lé oLsa Sonum , w£rd!q!m Son néFéSté ; Sén! öLéS!yé Séw!yorum..
    10.Ne Dostlar Gördük Sırtımız'dan Vurdular! Ne Kahpeler Gördük Sırtını Dönüp Neden Vurmadın Die sordular..
    11.Güz£Lim ߣn YaLnizLiqi SiqarayLa S£vqiyi RakiyLa G£çmişid£ Ç£ktiqim FaçaLarLa Öqr£nmisim ..
    12.ßirGün Aşk'lar biter Hatıra'Lar kaLır. Kimi SeverSen Sev hep HatırLatır.. Sanma 1 Başkası Yerimi alır . . GeLenLer Giden'i eLbet aratır ..!
    13.Sevgi ¿ Nefret Midir ¿ Sevgi ¿ Seni Seviyorum Demek Midir ¿ Sevgi ¿ Yanında Olabilmek Midir ¿ Sevgi ¿ Seninim Diyebilmek Midir ? Sevgi Sen Yokken Seninle Yaşayabilmektir
    14. S£vm£diğin Birin£ AsLa S£ni S£viyorum D£m£... İçind£ oLmayan DuyguLar varmış Gibi Söz £tm£.Kims£nin Hayatına KaLBini Kırmak için Girm£. S£vgi DoLu Bakan GözL£r£ aSLa YALAN SöyL£m£. Çünkü Birin£ verdiğin £n Büyük acı,aşık oLmaDığın Birin£ K£nDini aşık £tm£kte
    15. ßöYL£mi $£vmi$tin ߣni $özL£rin qözL£rin YaLanmı$ $£nin 0Ynanan $0n P£rd£Ydi h£r$£Y $0na £rdi $iL Unut ߣni Kapattım ßu d£ft£ri $£ninL£ 0Ynanan ßu a$kta Artık ߣn Y0kum..
    16.AmerikaLı DegiLizki Paramız OLsun...İtaLyan DegiLizki Modamız OLsun...Bursalıyız Biz Herkez AkıLLı OLsun. EzanLa BaşLadı SeLayLa Biter BiriLerine DeğiL ALayına Gider.!!
    17.Rüzgâr Sa¢ını Süpürse Mest Olur Bakı$larım Adınla Uyanır Kulaklarım, Yüzünle A¢ar Göz Kapaklarım En Güzel Kaleme Adını Sayıklatırım Odamın Hayaletisin Sessizliğine a$ığım
    18.Cigara kokunCa kahpeLer uyanır !StanbuL geceLeri kaNa buLanır
    19.Senin ne ØLduqun benim için hiç önemLi değiL. sØnuçta gözleriwin sana baktığı kadarsın. ßen Ø gözLeri senden çektiğim an hØş bi anı Øl?r?k kaLırsın.......
    20. µmµtLârâ kânmâ µmµtLâr ßîr gûn îmkân§izLâsîr hâyâtî tøz Pêmßê yâ§îyørµm §ânmâ,hêr Rênk ßîr gûn §îyâhLâ§îr.
    21.Bîz îstânbûLLûyûz ! Kônûşûrsâk Gûnêş Dôğâr , Sûsârsâk Ây Yânâr ! Isyânîmîzdâ Kıyâmêt Kopâr ! Bîrînî Sêvêrsêk Gôzûmûzdên Yâ$ Yûrêğîmîzdên (KAN) Akâr AnLâyânâ ! Fârkîmîz Târzîmîz VârLîgîmîz'dîr
    22.Efsane Derler bana Adım Şanımdan değil Sayfıdan gelir.Ne kimseyi bir Hırs uğruna satarım nede Kimseye Yalakalık yaparım.Ben sadece bende ki beni yaşarım..Kralına değil alayına gider
    23. ßiz SarsILmaz DostLukLarIn Deqİşmez TarzIyIz Yüreqİmİzde Sevda Yazar AnLImIzda ßeLa ßİz DeLİce Sevmeyİde ßİLİrİz ama SevdİkLerİmİzİ ve DostLarImIzI SatmayIz asLa!.
    24. Ağlama Seni Vuran Yar Olsada, Ağlama Saçlarında Kar Olsada, Ağlama Yaşamak Kumar Olsada, Ağaçlar Ayakta Ölür
    25.GîTME..! AkLîM SëñDë KaLîr,U¥u¥aMaM GëcëLërî.,Hî¢ A¥rîLMaDîk SëñîñLë,Dë¥îL Bîr Sëñë Bîr Gûñ BîLë GîTME..!
    26.BiZ SaNaL AlEmİn TuşLaRınDa AhKaM KeSenLerDen Degİliz Ne ÇaKıR gİbİ rAjOn NedE PolAt GiBi KaFa KeSeRiZ Biz SaDeCe BiZi sEvEnlErİ ÖlüMünE SevERiz
    27.Cigaram 5Lì oLsun Hapım 4 Tãn£ oLsun aCtıGım Yara Derin oLsun Tek SevgiLim SongüL oLsun !
    28.Bir gün geLirde Bende MutLu oLurSam Sakın beddua ederek yıKma MutLuğumu Cünkü SenSiz GEcirdim bir hayaLim biLE yok..
    29.S£vm£diğin Birin£ AsLa S£ni S£viyorum D£m£... İçind£ oLmayan DuyguLar varmış Gibi Söz £tm£.Kims£nin Hayatına KaLBini Kırmak için Girm£. S£vgi DoLu Bakan GözL£r£ aSLa YALAN SöyL£m£. Çünkü Birin£ verdiğin £n Büyük acı,aşık oLmaDığın Birin£ K£nDini aşık £tm£kte
    30.ßeni sevmiyoRsun Diye Sanmaki kaLßim yetimDir,öLürümde YaLvarmam a$kım asaLetimdir
    31.Asalet boyda değil, Soyda Olmalı ! Incelik belde değil, Dilde Olmalı ! Doğruluk sözde değil, Özde Olmalı ! Güzellik yüzde değil, Yürekte Olmalı !
    32.Ucurumdan a$aqI Dü$üyordum , Sonu oLmayan ß1r ucurum , AnSIzIn ß1r eL yakaLadI ßen'i , eLin Sahißine ßaktIm , uZun SacLI , eLa qözLü ß1r meLek AmA NedenSe haLa Dü$üyorduk , Neden KurtarmIyorSun ßen'i Neden ? 'ßen Seni Kurtarmaya DeqiL SeninLe ßeraßer öLmeye qeLdim
    33.KâLIñ KâLIñ kIrdILâr , îñ¢è îñ¢è sàrdILâr , dèrîñ dèrîñ ¢èktîLèr , ßî kô$èdè ôLdûLèr . ESRAR'dIr dèdîkLèrî , DùmâñdIr ¢èktîkLèrî , ¢øk hø$ùma qîdîyør yâpI$tIr dèdîkLêrî .
    34.ÇocuKTum ßüyüMe dedİLer, ßüyüDüm saKın SEvme DediLer SeVDim SAkın uqRuna öLme DediLer öLdüm i$ i$ten qeçTi DeDiLer..!!
    35.ßöyLede ya$anıR ayrıLıkLar , uZak diye ßiR yeR yOk , pAyLaStığımız Gökyüzü , ßuLu$turuyor iKimizi.
    36.Cüzdanim Esrar Dolu Gidiyorum Kumara, Dünyalari Kaybettim Gülüsün On Numara. Asmisim bi Resmini Karsimdaki Duvara, Her Sana Bakisimda Yaparim Bi Cigara.
    37.Bîz îstânbûLLûyûz ! Kônûşûrsâk Gûnêş Dôğâr , Sûsârsâk Ây Yânâr ! Isyânîmîzdâ Kıyâmêt Kopâr ! Bîrînî Sêvêrsêk Gôzûmûzdên Yâ$ Yûrêğîmîzdên (KAN) Akâr AnLâyânâ ! Fârkîmîz Târzîmîz VârLîgîmîz'dîr
    38.S£ni ߣnim kadar S£w£n warsa, Sana ߣnim kadar Hasr£t kaLSın!
    39.SönmüyOr at£$imiz ..ama aL£w aL£wd£ yanmıyOr...ayrıLık Zor ama ߣraߣrk£nd£ oLmuyor..! YazıLmı$Sa ßir kEz iLahi kaLemLe kadErimiz..Hic ßir kaLem kadEri siLip ßa$tan yazmıyOr..!
    40. İstanbulda değiLiz`qi aLtımızda PoR$e oLSun antaLyada değiliz`qi qoLumuzda Rus oLsun ElazığLıyız ßırakında Kafamız güzeL oLsun..!
    41. Ben İstersem; Ateşi Kül, Dikeni Gül, Geceyi Gün Ederim! Ben İstersem; Başı Bedenden, Ağacı Kökünden, Kalbi Yerinden Sökerim! Ben İstersem Meskeni Alem, Alemi Kral, Kralı Soytarı Ederim!!!
    42. İnsan yã hAyrãn Olur bãnã, yAdã Düşmãn.. yã Hiç yokmuş'um Gibi Unutur.. yãdã Hiç Çıkmãm ãkLındãn !
    43.dµrdµ kaLßîm. ¢éLî$tî hArßîm. hér kéLîmémé hakîm øLmak î¢în éttîm tAkîp. Lakîn yaraLar aLdIm yøktµ saRan. yaLnIzLık døğµ$tAn kaNımda. hadî ßak ¢évrémé kîm wAr yanImda. sôyLedîm sAna yaLnIzLık døğµ$tan kAnIm
    44.Nic£ d£LikanLıLar g0rdük kolunda Kız ceßind£ £man£t arkasında sürü.. Raconu kaHpeLik yürüyüşü sahtelik , kaLßi var yüreği y0k sevdiği var değeri yok Ne diy£Lim aL£m ßuysa deLikanLı ç0k !
    45.Yoluna halilar serilir sanma, ugrunda ömürler werilir sanma.. Degerin Kiymetin bilinir sanma, düseni götürür KULLAR AFFETMEZ !
    46.µmµdµn adını sabah køydµLar , yıLLarca békLèdím sabah øLmadı. sèvdanın adını sabır køydµLar , sabır éttìm sésímì dµyan øLmadı.
    47. ßen Senİn... ßenİ SeveßiLme iHtimaLİnİ Sevdİm.
    48.Aşkı KadehLerde Arar oLmuŞSun, Bu DaLdan O DaLa KonaR oLmuŞSun. Sen Kendine BiLe ZaRaR oLmuŞSun. Sen Artık Gözümde, O Sen DeğiLSin
    49.DetayLar AynaDır fArkı YanSıtır KıraLLar İz ßırakır SoytarıLar KıSkanır
    50.h£r Kı$ın ßir Yazı Var h£r $ava$ın ßir ßarı$ı,$0Lan h£r qüL ßir qün £Lߣt Acar,Kanadı Kırık qüv£rcin £L£t ßir qün Kanat Cırpar,ߣnim Kırık kaLp Y0ruLdu ߣ d0$tLar.!!
    51.Sevilmekmi ? Hiç tatmadIm ... Ya gülmek ? Choktan unuttum ... Yaşamakmı ? ßoşver ... Aşk nemi ? ßüyük Bir Yalan ! MutsuzLukmu ? ? Işte O Benim Dünyam..
    52.Fani Dünyanın baKi Pardi$ahı DegiLiz.. Biz parÇaLanmı$ GönüL hırKaLarını Yamar Dikeriz… Biz doStLarla aGLar DostLarla GüLeriz…
    53.Konuşacaksan öyLe Bir KonuşKi , Inanayım . AqLatacaksan öyLe Bir aqLatKi , Susmayayım . Gideceksen öyLe Bir GitKi , öLümüne Unutayım ; Ama Seveceksen öyLe Bir SevKi , KonuşsanDa , GitsenDe , AqLatsanDa Seni Yüreqimde Yaşatayım..
    54.ÇeKerim Derdin Dağ Gibi oLsa Yanarım Sevgin Ateşten oLsa Kederin Ahın Hep Beni BulSa razıyım öyLece Gel Bana DoğRu
    55.NefRetime Sevgimden Daha Çok GüveniRim'DeR Şeytan.Çünkü Nefretin Sahtesi oLmaz!!!!!!!!!!
    56. KuLa BeLa GeLMeZ HaK YaZMaDıKÇa, HaK BeLa YaZMaZ KuL AzMaDıKÇa
    57. b1r hayat sectim ! hayat'larin icinden. sebebsizce ya$iyorum õLmek isterken deLice
    58.Dost istersen, ALLAH yeter; Yâran istersen KUR'ÂN yeter; Mal istersen KANAAT yeter; Düşman istersen NEFİS yeter ve Nasihat istersen ÖLÜM yeter...
    59.Uzaktan Görenler Mutlu Sanıyor.Bilmezler Gözlerim Her Gün Ağlıyor.İçimde Dinmeyen Yaram Kanıyor ahh bir meçule döndü benim hayatım.
    60.Bazen Sesini Duyurabilmen İcin Susman Gerekir
    61.Yøkµ$ yµkårI tIrmåñmåk zørdµr. åmå ; måñzårå têpêdêñ sêyrêdìLìr ¡!
    62.Hayatta En Acı Şéy Séni Séviyorum Diyé BirLéşén ELLérin , Elvéda Diyérék AyrıLması..
    63.ÇaLışmadan , Ögrenmeden , YoruLmadan Rahat Yaşamayı ALışkanLık HaLine Getirmiş.. MiLLet'Ler EvveLa HaysiyetLerini Sonra Hürriyet'Lerini Ve Daha Sonra MiLLiyet'Lerini Kayßetmeye Mahkumdur'Lar.
    64.ßiz SarsILmaz DostLukLarIn Deqİşmez TarzIyIz Yüreqİmİzde Sevda Yazar,AnLImIzda ßeLa ßİz DeLİce Sevmeyİde ßİLİrİz ama SevdİkLerİmİzİ ve DostLarImIzI SatmayI asLa!.
    65.Bir çiçeğim vardı, adını aşk koydum; KOPARDILAR, Bir çiçeğim vardı, adını sevgi koydum; SOLDURDULAR, şimdi yine bir çiçeğim var, adını ızdırap koydum; NE KOPARAN VAR, NE SOLDURAn
    66.çiçek sulandığı kadar güzeldir. Kuşlar ötebildiği kadar sevimli Bebek ağladığı kadar bebktir veherşeyi öğrebdiğin kadar bilirsin bunu da öğren SEVDİĞİN KADAR SEVİLİRSİN
    67.bir sevdiğin varsa söyle bileyim aşkımı kalbime gömüp gideyim istersen uğrunda canım vereyim ölümüm elinden olsun be canım
    68.Ne dünden daha az Ne yarından daha çok Seni bugünde, Dün olduğu gibi Yarın olacağı gibi Çoooooooooooooooook seviyorum
    69.Aşk sevdiğin insandan faydalanmak değil,onun mutluluğu için birşeyler yapmaktır
    70.bekaretin önemi yok.ruhun fahişe olmasın yeterki
    71.OYLE BIRINI SEVKI SEN OLDUGUN ZAMAN O DA YASAYAMASIN
    72.Bir pınarsın içilen ama hiç kanılmayan, Seveni yanıltmayan, sevince yanılmayan, Özlenen sen. özleyen sen, özleten sen. Varken doyulmayansın. Yokken dayanılmayansın...
    73.Ağlasam çizgi çizgi, Gözyaşlarım sana değilmiş gibi, beklesem, Zamansız, dünsüz, yarınsız gelmeyişini, Silinmiyor hüzünlerim, Seni seviyorum...
    74.bana çok yakın bi okadar da uzaksın uzanıp elini tutmak istiyorum ama bana yakın kalbime uzaksın...
    75.senin sevgin altın olsaydı onu eritip içimde kan diye dolaştırırdım
    76.Asiksan gururu unut! Gururluysan aski unut
    77.Kalbinin bin parçaya bölünmesini istemiyorsan, sana asık olmayan birine asık olma... tatlı cadı 78.Acıyı görmek mi istiyorsun? Gözlerime bak! Dudaklarımda söyleyemediğim sana ait duyguları, Bana her fırsatta bıraktığın yokluğunun acısını fark edeceksin. O zaman anlayacaksın acının sende ne kadar masum durduğunu.
    79.öfkeler gizlensede neseler gizlenmezmiş acılar yaşanır ama hiç özlemezmiş zaman denen tünelin hatıra raflarında sadece ÖZEL İNSANLAR eskimezmiş..SENİN GİBİ
    80.Fazla tıraş cildi, fazla dırdır aşkı yıpratı... tatlı cadı
    81.Canım, canım sıkılıyor canım yanımda yok diye. Canım, canın sıkılıyormu canın yanında yok diye ...?
    82.vur hançeri kalbime hançer kana bulansın fazla derine inme çünkü orada sen varsın
    83.Sev ama mevsimlik olmasın yazın açıp kışın solmasın
    84.Kimi rüyalar görülmeye kimi gerçekler yaşanmaya sen gördügüm en tatlı rüya yaşadıkça bitmesin dedigim en güzel gerçeksin iyiki varsın birtanem
    85.Ask bir muz kabugudur , dikkat etmezsen ayagin degil , hayatin kayar
    86.aşk yaşadıkça güzeldir,nefretse aşkı bitiren en büyük engeldir...
    87.Aşkı önemsiz görme sakın. O çöl ortasındaki yemyeşil bir bahçedir. O bahçeye layık bir bahçıvan olmak için her bitkinin sürekli bakıma ihtiyacı olduğunu unutma....
    88.Aşk gerillaların hayatına benzer. Sustunmu "İsyan" , Açıldınmı "Savaş" , Konuştunmu "Devrim" oluşturu ...
    89.E..n guzel hayallerim... R..uya degil artik... K..endimi sende bulmama izin verdin... A..skimdan sevdigimden otesin artik... N..e sansliyim seninleyim...!!
    90.Aşk, güzelliğin aracılığıyla çoğalma arzusudur
    91.Bir can dedim seni tarif ettiler. Bir yudum sevda dedim onda var dediler. Aşk dedim ömür boyu dediler. Yüregi yanık sevdama sadık aşkıma layık seni gosterdiler. ilk ve son aşkım olurmusun
    92.İlk görüşte aşka inanırmısın yoksa cıkıp bir dahamı gireyim ( güzel gözlerinin içine )
    93.yalnizca cocuklar aĞlar ve yalnizca Allah affeder; Eger bir gün beni terk edersen yakisiklim cocuk değilim aglamam, Allah değilim affetmem.

Forum Saati Çarş. Mayıs 08, 2024 11:48 am