İhanet Nickleri & Sözleri & İletileri Uyeoll10

Join the forum, it's quick and easy

İhanet Nickleri & Sözleri & İletileri Uyeoll10

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İhanet Nickleri & Sözleri & İletileri

By BiLiNMeZ
    By BiLiNMeZ
    SD Admin
    SD Admin

Nereden : İstanbul
    Rep Gücü : 38115
    Başarı Sistemi : 11
    Uyarılar : Uyarı Yok
    Yorum : Dikkat: Bu Site Bağımlılık Yapar

İhanet Nickleri & Sözleri & İletileri Empty İhanet Nickleri & Sözleri & İletileri

Mesaj tarafından By BiLiNMeZ Perş. Eyl. 03, 2009 4:21 pm

Sêvdâ êktîm îhâñêtî ßî¢îÿørûm ¢øk Sêvmî$tîm î$tê ßûñâ ÿâñîÿørûm vâzgê¢îLmêz Sâñdîñ Sêñ kêñdîñî Sâñâ ñøktâ køÿûÿørûm ..

ÇıKaR YoL hAnGiSi?SeVmEk Mi SeViLmEk MiSaRhOşLuK mU İçKi MiAnLaMaDıM GiTTİ..ÇıKaR YoL HaNgİsİ ?SeN mİ SeNsİzLiK mİYaŞaMaK mI öLmEk Mi???

Emek VeR KuLAK VeR BiLGİ VeR BoRÇ VeR; AmA BoS VeRME! İYİYİ ArA GÜzELİ ArA DOĞRUYU ArA; AmA KuSUR ArAmA!

Hî¢ VaraMaDIM FarkIña Dû$ûñMëDîM kî ¥arIñI UZagI ta$I¥aMaDIM $îMDî ¢ëkî¥øruM îstë kahrIñIYëñî acILar ta$I¥øruM DûñDë kaLañ gôZ ¥a$LarIñI.MutLuLugu satI¥øruM ZararIña kaLDIr ûstûMDëñ Par¢aLa¥añ ø ßakI$LarIñi

CeSarE†imiN ßi††iĞi yErdE £SaRe†iM ßa$Lar

S£wdamızın adı B£rrak Sonu toprak dön£n aLçak oLSun ..§£nd£n ßæ§kæ§I yæLæn §£nd£n §onræ§I öLüm §£nd£n qayrI§Ina yokum !

Hele Bir Kapansın Kapılar ! Sular Durulsun ! Bıçak Atacagım Tam 12'Den ! Kısa Devre Yapsın Kalbim ! Ellerım inatla Dokulsun Cıgaraya !
    Alemin Derdi oLmusum demekki zamanında ii koymuşum .. !

SiL KıZıM SiL AkLınDaKi O KaRaNLıK ESeRi En KRALINDAN ÜSTÜNDÜR Bu GöRDüYüN SeRSeRi..!

ZaR aTMaM $aNSa iNaNMaM. oRTaDa ßiR $aNs VaRSa oNuDa Ben yaraTıRıM...!

$ë¥tañ'Iñ tëk gûñahI MëLëk'ë øLañ a$k'I¥DI o¥$a acIMasI øLMa¥añ MëLëk'Iñ $ë¥tañ'Dañ FarkI ¥øktur..!

'Sanal Alem İşte daLqasIz denize herkes KAPTAN!

îlk gôrûstê a$kâ înânîrmîSìn yôksà di$arî cìkìp têkrârmî gîrêyîm ?

µmµtLârâ kânmâ µmµtLâr ßîr gûn îmkân§izLâsîr hâyâtî tøz Pêmßê yâ§îyørµm §ânmâhêr Rênk ßîr gûn §îyâhLâ§îr ...

YakLa$Ma¡UZakLa$¡DîDîk DîDîk ëDërîM ha¥atIñIßëñDëñ ßa$kasIña ¥a$atMaM sëñîtarîhîñî VururuMañILarIñI asarIM¥ûrëgîñë saPLarIM këñDîMî

ßëDëñîñDë ¥atI¥a kaLIrIMtëñîñDë ßëkLërîM gëLëcëgîMî..¥akLa$Ma Daha kû¢ûk a$kLara katLañaMaZsIñ BENÎMLE ÔLÛRSÛN

BiRGüN GuRuRuNu YeNiP BaNa GeRi DöNmEK İsTeRsEn SaKıN DöNmE....ÇüNkÜ; SeNiN GuRuRuNuN BiTTiĞi YeRDe BeNiM Nefretim BAsLAr

Ben Kubar Kadar Asil Deligonca Kadar U¢uk Afgan Gibi Komik Papix Kadar Lüx & Cocaine Kadar Tehlikeliyim !

SözLerin Büyük Yüreqin Kûcûk YanLi$Larin Cok DoqruLarin Yok Kendine qöre $anSLisin Fakat Bana qöre ZavaLLisin !

Bir $iseden dókúLen SARAP ' in degiL Bir tek kagitLa SariLan ESRAR ' in degiL SødayLa patLayan HAP ' in degiL Biz DELIKANLI adamin MUPTELA ' Siyiz !

ßugün Sen!n için ß!r Kurßan Kest!m ß!LekLer!m HaLa Kanıyor Ve Acıyor.

Kapat GozLérini Vé Bana Bak Bén! Diyé Né varsa Gordugun i$té O Sénin Yoklugun..

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 6:09 pm