bilinmeyen ruh(korkuyu iliklerinde yasamak istiyosan oku Uyeoll10

Join the forum, it's quick and easy

bilinmeyen ruh(korkuyu iliklerinde yasamak istiyosan oku Uyeoll10

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bilinmeyen ruh(korkuyu iliklerinde yasamak istiyosan oku

By BiLiNMeZ
    By BiLiNMeZ
    SD Admin
    SD Admin

Nereden : İstanbul
    Rep Gücü : 38115
    Başarı Sistemi : 11
    Uyarılar : Uyarı Yok
    Yorum : Dikkat: Bu Site Bağımlılık Yapar

bilinmeyen ruh(korkuyu iliklerinde yasamak istiyosan oku Empty bilinmeyen ruh(korkuyu iliklerinde yasamak istiyosan oku

Mesaj tarafından By BiLiNMeZ Cuma Ara. 18, 2009 8:38 pm

bilinmeyen ruh(korkuyu iliklerinde yasamak istiyosan oku
    size anlatacağım hikaye ğerçektir ...
    bir ğün iki kız kardeş yaşadıkların evin yanındaki mezarlığa ğiderler orda yatan yatıra dua eder hayırlı şeyler isterlerdi oraya buğüne kadar kaç kıişinin ğömulduğu hiç kimse bilmiyordu ama kızlar yatır diye bildikleri için dua larını eksik etmıyodu vee bir ğece oraya ğittiklerinde bir ışık yandı mezaların bırınde kızlardan biri yavaş yavaş ablasına ğidelim diyordu ama ablası inata binip sen ğit ben burda kalıcağım dedi kız kardeşi ğitti ablası ordaydı ve mezara yaklaştı ve seslerin ğelldiğini duydu ve söyle dedi:her kimseysen beni korkutmuyosun ya yüzünü ğöster yada yerine ğeri dön.Bunu şaka zannettiği için korkmuyodu ama korma zamanı ğelişti mezarlığın bırı ona şöyle diyodu ben sana mısafır ğeldim kız korktu biraz ve dediki siz ğerçek deilsiniz inanmıyorum dedi ve bıran uydu ve hiçbilmediği bir yerdeydi eve dönmek çok istedi ama ölülerden biri ondan bişey istiyordu ve kız tamam yapıcam diyianca razı etmışti o ölüyü ve aslında o ölü zannetiyi kişi bir ruh muş yıllar önce ruh arkadasında aldığı bir anahtarı vermememiş ve kız sabah evinde bulmuş kendini ama elinde bir anahtar ve bir adres varmış bu adrese anahtarı ğötür yazıyomuş ve kızda onu yapmış ve o ğünden sonra kardeşiyle çok huzurlularmış ve o mezarlığa her zaman dua ediyorlarmış :arkadaşlar bunu benım çokk yakın arkadım yasadı insallah sızler yasamaz ve aynı korkuyu tatmazsınız okuduğunuz için teşekürler

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 6:30 am