Sevgiliden Mektup Uyeoll10

Join the forum, it's quick and easy

Sevgiliden Mektup Uyeoll10

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sevgiliden Mektup

By BiLiNMeZ
    By BiLiNMeZ
    SD Admin
    SD Admin

Nereden : İstanbul
    Rep Gücü : 38052
    Başarı Sistemi : 11
    Uyarılar : Uyarı Yok
    Yorum : Dikkat: Bu Site Bağımlılık Yapar

Sevgiliden Mektup Empty Sevgiliden Mektup

Mesaj tarafından By BiLiNMeZ Paz Kas. 29, 2009 1:53 pm

Sevgiliden Mektup
    Gönül bahçemin en nadide çiçeği
    günler ne de çabuk geçiyor der insanlar ama aslında seven ve kavuşamayanlar için o kadar zordur ki günleri geçirmek. şimdi senden çok uzaktayım senin kokundan, o pamuk ellerinden, o tatlı dilinden o kadar uzaktayım ki çekilmiyor günler. sensiz bir an bile yapamıyorum. gel gel de biterelim bu ayrılığı.ama biliyorum gelemezsin sende benden çok uzaktasın.geçen gün yanına gelmek için bir arabanın önüne atladım. bir an sana kavuştum sandım, ve gözlerimi açtığımda hemşirenin "ucuz atlattınız" sözüyle karşılaştım.bu seferde yapamadım yine sana gelemedim. her defasında olduğu gibi yine kavuşamadık.
    biliyor musun? geçen gün ilk defa seni aldattım yani yanlışlıkla oldu ama yine de o9ndan gözlerimi alamadım. tıpkı sana benzettim o masum ve çocuksu yüzünü, o gülüşünü, o gözlerinde kayboluşu gördüm sanki.sende gördüğüm gibi. sana söz veriyorum bir daha böyle bişey olmasına izin vermicem.
    hala sen kalbimdesin, hala gönül bahçemin en nadide çiçeği sensin ve hep öyle kalacaksın.
    senin yokluğunda seni unuturum sanmıştım.ama yanılmışım o kadar kolay değilmiş seni ve hatıraları unutmak. zaten istesemde unutamam. her gece rüyalarımda her gün düşlerimdesin. unutma seni hiç bir zaman unutmayacağım zaten böyle bir şeyi ben istesemde kalbim bunu kabul etmez.
    unutma bir gün ne olursa olsun kavuşacağız. çünkü benim yerim senin kaşbin senin yeri benim kalbim meleğim
    SENİ SEVİYORUM CENNET GÖZLÜM........

Forum Saati Paz Nis. 28, 2024 4:02 am