BiTmiŞ aŞk sözLeRi..] Uyeoll10

Join the forum, it's quick and easy

BiTmiŞ aŞk sözLeRi..] Uyeoll10

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BiTmiŞ aŞk sözLeRi..]

By BiLiNMeZ
    By BiLiNMeZ
    SD Admin
    SD Admin

Nereden : İstanbul
    Rep Gücü : 38091
    Başarı Sistemi : 11
    Uyarılar : Uyarı Yok
    Yorum : Dikkat: Bu Site Bağımlılık Yapar

BiTmiŞ aŞk sözLeRi..] Empty BiTmiŞ aŞk sözLeRi..]

Mesaj tarafından By BiLiNMeZ Çarş. Haz. 16, 2010 9:54 am

*masum yalanların artık senin olsun .. ßeni ßana ßırak ne olursun...!

**bitti deme asıl biten kalp olur..gidiyorum deme asıl giden aşk olur..unuttum deme boşuna..unutmak öle değil böle olur
    **

ÇOk KıRdın Şu KlBİMi Bn SevDm Sen KçTn..KaPaNMış YaRaLarImı BN SArDm Sn AçTn..SeVMeYi BİlmİoSn Suç BndeMi..? Ne YpAYım SevMeDn..SevMeYn Ne BİlSn BaNa Aşktn Söz EtmE..SevmEk Kİm Sen KİmSİn.......!!!!

** Sen benim adımı bile anamazsın...Bırak dost kalmayı...Sen benim düşmanım bile olmasın

**Alıştım Gündüzleri Aşk Acısı çekip Geceleri Ağlamaya İSYAN Ediyorum Bu Yalan Sahte HAYATA

***DöNüLMeZ TöVBeLERimE gÖmdÜM seNi(NeFReTimSin

**Buda sana kapak olsun iyi oturttum HELAL olsun tipin yokki şeklin olsun HADİ canım ikile yolun açık olsun.!

***Aşkım demeyi çok özledim sana..!Bu kelime en çoOk sende yakıştı bana

Ne beni unut ne bana bulaş aşkı AŞ ihaneti AŞ ölümüne bulaş ölümle dalaş ama yavas yavas**

**OYSA ŞİMDİ KALBİNDEKİ ATEŞİ SÖNDÜR UNUT GİTSİN DİYORSUN O KADAR KOLAY OLSA UNUTURDUM BİLİYORSUN

**BİTEN BİR AŞKIN ARDINDAN AĞLANMAZ YENİDEN BAŞLAMASI İÇİN ÇABALANMAZ SEN BENİM İÇİN ÖLÜSÜN ARTIK BİLİRİMKİ ÖLÜLER CANLANMAZ

** Birgün aşklar biter hatıralar kalr*Kimi sewersen sew*hep hatırlatır*Sanma bi başkası yerimi alırR..!qeLenLeR qiDeNi €Lb€T Bi gÜn AratırR..!

**Sewqiler SaHTe*!nsanlar KaHPe*Hayatınız PLaN*ALayınız YaLaN..!

Forum Saati C.tesi Mayıs 11, 2024 5:52 pm