Messenger'da Tek Kişi İçin Online Olmak Uyeoll10

Join the forum, it's quick and easy

Messenger'da Tek Kişi İçin Online Olmak Uyeoll10

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Messenger'da Tek Kişi İçin Online Olmak

By BiLiNMeZ
    By BiLiNMeZ
    SD Admin
    SD Admin

Nereden : İstanbul
    Rep Gücü : 38118
    Başarı Sistemi : 11
    Uyarılar : Uyarı Yok
    Yorum : Dikkat: Bu Site Bağımlılık Yapar

Messenger'da Tek Kişi İçin Online Olmak Empty Messenger'da Tek Kişi İçin Online Olmak

Mesaj tarafından By BiLiNMeZ Cuma Mayıs 14, 2010 10:20 am

Messenger'da Tek Kişi İçin Online Olmak
    Çevrimdışı Bir Şekilde Gelen Gidene bakarken birden O gelir, hemen sizde online olursunuz.

Selam dersiniz hemen, aaa bende yeni gelmiştim der, sabahtan beri seni bekliyorum demek istersiniz aslında ama onun yerine kalp kalbe karşıdır gibi birşeyler gevelersiniz.

Konuşursunuz Uzun Uzun...

Ben gideyim Artık Dediğinde, Daha yeni geldin? Dersiniz...

(Saate Bir bakarsınız ki 3 saat olmuş geleli)

Zaman Ne çabuk geçiyor seninleyken?

Sonra O Gider, O Gidince Aşağıda yanıp sönen arkadaşlarınızın konuşma pencerelerini farkedersiniz, 2 saat önce N'aber? yazmış, onu okurken acaba diye düşünürsünüz, Acaba o da bana karşı birşeyler hissediyor mudur?

- iyimisin der Arkadaşınız

- İyiyim iyi diye geçiştirirsiniz...

-" Saat kaçta Dışarı çıkalım " der.. Tamam tamam Dersiniz Şuursuzca

Düşünülmesi gereken daha önemli şeyler vardır,en küçük anlamdan derin aşklar çıkarabilme potansiyeli mevcuttur sizde o durumda...

Şöyle Şöyle Dedi, Demek ki birşeyler var, böyle böyle dedi, yok canım arkadaş olarak görüyor beni,uzun analizler sonucu ruh halinize göre gelir yorumlar ve sonu asla gelmez bu şekilde sürer gider..

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 1:36 am