3 Adımda: Sony Ericsson Flash Tema Yükleme Uyeoll10

Join the forum, it's quick and easy

3 Adımda: Sony Ericsson Flash Tema Yükleme Uyeoll10

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

3 Adımda: Sony Ericsson Flash Tema Yükleme

By BiLiNMeZ
    By BiLiNMeZ
    SD Admin
    SD Admin

Nereden : İstanbul
    Rep Gücü : 38118
    Başarı Sistemi : 11
    Uyarılar : Uyarı Yok
    Yorum : Dikkat: Bu Site Bağımlılık Yapar

3 Adımda: Sony Ericsson Flash Tema Yükleme Empty 3 Adımda: Sony Ericsson Flash Tema Yükleme

Mesaj tarafından By BiLiNMeZ Çarş. Mart 10, 2010 7:46 pm

Orjinal Kaynak: Cigerxun.com

AÇIKLAMA
    Değerli Sony Ericsson Kullanıcıları; Ben Cigerxun.com sitesinin sahibi olarak ''Sony Ericsson Cep Telefonlarına Flas Tema Yükleme'' yi merak ettim ve ilk Olarak kendi W610i telefonumun üstünde yeni basit bir yükleme ortaya çıkarmak istedim ve sonuç mükemmel oldu. Hiçbir sorun yaşamadım...!

ÖNEMLi NOT
    Değerli Sony Ericsson Kullanıcıları; Uygulamada yaşanabilecek tüm sorunlar kişinin kendisine aittir!

GEREKLİ DOSYALAR
    Setool 2 Lite: --> [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    Swf(Flash) Dosyalar: --> [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    Tema Dosyalar: --> [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

FLASH TEMA YÜKLEME - RESİMLİ ve AÇIKLAMALI

Resim 1: Değerli arkadaşlar ilk önce Cep Telefonumuzun Hafıza Kartını ve SimKartını Çıkarıyoruz ve indirdiğimiz ''Setool 2 Lite'' Programını Çalıştırıyoruz...

Resim: 1
    [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Resim 2: Şimdi Phone Type : Telefon Modelini seçiyoruz (1.TIKLA) , MISC Files: Buraya indirdiğimiz FLASH.zip Dosyasını Seçiyoruz (2.TIKLA) , Sağda FLASH Butonuna Basıyoruz (3.TIKLA) , FLASH Butonuna Bastıktan sonra Kapalı Haldeki Telefonumuzun '' C '' Tuşu basılı halde USB Kablosuna Bağlıyoruz ve Bekliyoruz...

Resim 3: Arkadaşlar Bekledik ve işte Sol Altta '' READY '' yazını gördük. işte hepsi bu kadar şimdi USB Kablosunu Telefonunuzdan çıkarıp telefonunuzun bataryasını çıkarıp takınız... ve Tema Dosyalar: --> [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adresinden indirdiğiniz Tema Dosyalarını Telefonumuzun Tema Klasörüne Atıyoruz ve istediğimiz Temayı uyguluyoruz... Hepsi Bu Kadar

By Killed
    By Killed
    Er
    Er

Nereden : İstanbul
    Rep Gücü : 15510
    Başarı Sistemi : 0
    Doğum tarihi : 13/04/85
    Uyarılar : Uyarı Yok
    Yorum : Dikkat Bu Site Bağımlılık Yapar

3 Adımda: Sony Ericsson Flash Tema Yükleme Empty Geri: 3 Adımda: Sony Ericsson Flash Tema Yükleme

Mesaj tarafından By Killed Perş. Haz. 03, 2010 3:55 pm

Saolun

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 2:54 pm