Golü fotoğrafladı, kırmızı kartı yedi! Uyeoll10

Join the forum, it's quick and easy

Golü fotoğrafladı, kırmızı kartı yedi! Uyeoll10

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Golü fotoğrafladı, kırmızı kartı yedi!

By BiLiNMeZ
    By BiLiNMeZ
    SD Admin
    SD Admin

Nereden : İstanbul
    Rep Gücü : 38103
    Başarı Sistemi : 11
    Uyarılar : Uyarı Yok
    Yorum : Dikkat: Bu Site Bağımlılık Yapar

Golü fotoğrafladı, kırmızı kartı yedi! Empty Golü fotoğrafladı, kırmızı kartı yedi!

Mesaj tarafından By BiLiNMeZ Cuma Kas. 20, 2009 12:43 pm

Golü fotoğrafladı, kırmızı kartı yedi!

YUNUS EMRE SEL - TRABZON / DHA

Trabzon 1. Amatör Küme takımlarından Akoluk Beldespor'un yedek kalecisi olan ve aynı zamanda yerel bir gazetede spor muhabirliği yapan İsmail Düzgün, yedek kulübesinde takım arkadaşlarının gol sevincini fotoğraflayınca hakem tarafından sarı kartla cezalandırıldı. Düzgün karara itiraz edince de ikinci sarı karttan yediği kırmızı kartla oyun dışına gönderildi.

Olay Trabzon 1. Amatör Küme Mavi Grup'ta dün öğle saatlerinde Akoluk Beldespor ile Bahçekcikspor arasında Yavuz Selim Sahası'nda oynanan karşılaşmada yaşandı. Akoluk Beldespor'un yedek kalecisi olan ve aynı zamanda Trabzon'da yerel bir gazetede spor muhabirliği görevini yürüten 20 yaşındaki İsmail Düzgün, fotoğraf makinesini yanına alarak yedek kulübesinde oturmaya başladı. Hem gazetecilik, hem de yedek kalecilik görevini aynı anda yapan İsmail, karşılaşmanın 24. dakikasında ise takım arkadaşı Savaş'ın attığı gol sonrası yaşadığı sevinci yedek kulübesinden fotoğrafladı. Bu olaydan yaklaşık 9 dakika sonra hakem Bülent Birincioğlu kulübeye giderek İsmail Düzgün'e sarı kart gösterdi. Yedek kulübesinde ikinci işi olan gazeteciliği yaptığı için sarı kart gören İsmail itiraz edince hakem tarafından ikinci sarı kartla oyun dışına gönderildi. Karşılaşma da 1 - 1'lik eşitlikle sona erdi.

Gazetedeki yıldız tablosunda hakem Bülent Birincioğlu ve bir yardımcısına, '?' soru işareti yani 0 yıldız veren genç gazeteci İsmail, yedek kulübesinde fotoğraf çekmenin suç olduğunu bilmediğini belirterek, "Eğer suçsa ilk çektiğim anda gelip bana ceza kesmeliydi. Aradan 9 dakika geçtikten sonra bana sarı kart verdi. Buna bir anlam veremiyorum. İtiraz edince de beni ikinci sarı karttan kırmızı kart göstererek oyun dışına gönderdi. Gerçekten çok şaşkınım" diye konuştu.

Forum Saati Çarş. Mayıs 15, 2024 6:02 pm