Windows XP İçin Windows 7 Teması Uyeoll10

Join the forum, it's quick and easy

Windows XP İçin Windows 7 Teması Uyeoll10

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Windows XP İçin Windows 7 Teması

Theseus
    Theseus
    Üsteğmen
    Üsteğmen

Nereden : ..:.T.C.:..
    Rep Gücü : 18626
    Başarı Sistemi : 2
    Doğum tarihi : 23/02/92
    Uyarılar : Uyarı Yok
    Yorum : Merlin

Windows XP İçin Windows 7 Teması Empty Windows XP İçin Windows 7 Teması

Mesaj tarafından Theseus Perş. Haz. 03, 2010 4:22 pm

Windows XP İçin Windows 7 Teması 17755149am4
    Bu tema Windows Xp kullanıcıları için alternatif olarak istekleri doğrultusunda ; yeni beta sürümü çıkan "Windows 7" görünümünü elde etmek için üretilmiştir .
    Tema 4 alt sitil içermektedir bunlar
    * Aero32 (32x'ler için icon boyutu)
    * Aero48 (48x'ler için icon boyutu)
    * Bottom32 (32x'ler için icon boyutu)
    * Bottom48 (48x'ler için icon boyutu)
    Hangisi hoşunuza giderse onu kullanınız .
    Peki nasıl entegre edeceksiniz ?
    1. Aşağıda bulunan linkten "SevenVG Theme for Windows XP" dosyasını indiriniz
    2. Bu kasör içerisinde 3 alt klasör daha bulacaksınız sırayla "Fontlar-tdm , Styler Toolbar-tdm , Tema-tdm"
    3. İlk olarak "Fontlar-tdm" yi çalıştırınız ve "Segoe UI" fontlarını sisteminize entegre ediniz
    4. ikinci olarak ( isteğe bağlı tercihen kurmanız gerkmez )"Styler Toolbar-tdm" yi açıp burada bulunan içeriği kurunuz. Bu sayede araç cubugu ve diğer birkaç menü daha da değişik ve janjanlı olacaktır .
    5. üçüncü olarak "Tema-tdm" dosyasına tıkla¤¤¤¤¤ bilgisayarımıza temamızı kuruyoruz , ve kurulum bittikten hemen sonra karşımıza "Görüntü Özellikleri" otomatik olarak acılacak buradan tamam butonuna basınca artık Windows 7 görüntüsünü ekranımızda görebiliyoruz .
    Önemli Not : Bu tema'yı kullanabilmeniz için siteminizde bulunan orjinal windows dosyası olan "uxtheme.dll" yi kırmanız gerekecek bunun için de ana klasör içerisine "Patch Dosyaları-tdm" adlı alt kasör ekledim . Hem XP sp2 hemde XP sp3 kullanıcıları için ayrı ayrı Patch mevcut .
    Bunlarla uğraşmak istemiyorum ben hazır patchlenmiş "uxtheme.dll'yi" indirmek istiyorum derseniz vereceğim adresten işletim sistemi ve sürümüne göre olan'ı bulup "%windir%\System32" yoluna atabilirsiniz
    Hazır Patchlenmiş "uxtheme.dll" kayıtları . .
    Tema sorunsuz olarak çalışmaktadır . .
    http://www.withinwindows.com/uxtheme-patches/

Download: http://depositfiles.com/files/1gq1cqiru
    Windows XP İçin Windows 7 Teması Rep4nlwp6Windows XP İçin Windows 7 Teması Thpix

Forum Saati Çarş. Mayıs 08, 2024 9:21 pm