'Kasımpaşa'yı protesto ediyorum' Uyeoll10

Join the forum, it's quick and easy

'Kasımpaşa'yı protesto ediyorum' Uyeoll10

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'Kasımpaşa'yı protesto ediyorum'

By BiLiNMeZ
    By BiLiNMeZ
    SD Admin
    SD Admin

Nereden : İstanbul
    Rep Gücü : 38118
    Başarı Sistemi : 11
    Uyarılar : Uyarı Yok
    Yorum : Dikkat: Bu Site Bağımlılık Yapar

'Kasımpaşa'yı protesto ediyorum' Empty 'Kasımpaşa'yı protesto ediyorum'

Mesaj tarafından By BiLiNMeZ Ptsi Eyl. 21, 2009 7:34 pm

Polat, Kasımpaşa Kulübü'nün belirlediği bilet ücretini yüksek buldu!

Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, bu maç için 120 lira bilet ücreti koyan Kasımpaşa Kulübü'nü protesto etti.

Adnan Polat, Kasımpaşa maçından önce basın mensuplarına yaptığı açıklamaya, tüm Türk ulusunun bayramını kutlayarak başlarken, bilet fiyatlarına tepkisini, “Bayram günü burada Galatasaray ve Kasımpaşa taraftarları olarak güzel bir maç izlemek istedik ama ortaya konan tavrı kesinlikle tasvip etmiyoruz, hiç beğenmiyoruz, bunu protesto ediyorum” diyerek dile getirdi.

“Kombine biletlerini 90 liraya satan bir kulüp, sadece bu maç için 120 liraya bilet satıyor” diyen Polat, “Binlerce Galatasaray taraftarı şu anda sokakta, içeriye giremiyor, bunu ayıplıyorum sadece. Biz Galatasaray Kulübü olarak Kasımpaşa'ya Süper Lig'de oldukları her dönemde yardımcı olduk, destek olduk. Bu yaptıklarını centilmenliğe ve fair-play'e yakıştıramıyorum” dedi.

Bilet fiyatlarına tepki gösteren Polat, daha sonra protokol tribününden aşağıya inip, saha içinden geçerek kale arkası tribününe gitti.
    Polat, burada içeriye giremeyen taraftarların durumunu yerinde inceledi.

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 2:27 am