Bir erkek 34 günde nasıl unutulmaz? Uyeoll10

Join the forum, it's quick and easy

Bir erkek 34 günde nasıl unutulmaz? Uyeoll10

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir erkek 34 günde nasıl unutulmaz?

By BiLiNMeZ
    By BiLiNMeZ
    SD Admin
    SD Admin

Nereden : İstanbul
    Rep Gücü : 38046
    Başarı Sistemi : 11
    Uyarılar : Uyarı Yok
    Yorum : Dikkat: Bu Site Bağımlılık Yapar

Bir erkek 34 günde nasıl unutulmaz? Empty Bir erkek 34 günde nasıl unutulmaz?

Mesaj tarafından By BiLiNMeZ Cuma Mayıs 14, 2010 10:19 am

1.gün; Ben mi attım sana veda mesajını. Ben mi attım! Hımm.. Yanlış hatırlıyor olmayasın! Neyse, ararsın nasılsa...

2.gün; Yemek yemek istemiyor canım hiç. Hiç iştahım yok. Bir günde kaç kalori kaybettim biliyor musun sen? Hala aramadın da. Bende.

3.gün; Kızgınım sana! Niye terk ettin ki sanki beni? Arasana...

4.gün; Ne yani, unutamaz mıyım sanıyorsun seni? Peh! Unuturum tabi.

5.gün; Ya unutamazsam? Ara...

6.gün; Hiç mi merak etmiyorsun beni? Ben de düşünmüyorum zaten artık seni. Düşünmeyeceğim yani.

7.gün; Sen kendini ne sanıyorsun ki? Hem arasan bakalım ben affedecek miyim seni?

8.gün; Umudu kestim artık senden. Zaten bitmişti işte. Devam etsek de bitecekti yani. Öyle mi? Öyle değil mi? Konuşsana!

9.gün; Evet, evet kesinlikle iyiyim. Seni de unuttum gitti. Arasan da açmayacağım artık. Ya da önce açıp, sonra yüzüne kapatacağım telefonu. Ya da “pardon, kimsiniz tanıyamadım” diyeceğim. Seni ne çabuk unuttuğuma inanamayacaksın. Tabi canım. En iyisi arama!

10.gün; Aman be! Aramazsan arama!

11. gün; Canım yataktan kalkmak istemiyor. Yorganı kafama geçirip bütün gün uyuyasım var. Spor da yapmak istemiyorum. Telefonlar çalıyor bakmıyorum. Arasan da bakmayacağım yani!

12.gün; Lütfen araaaaaaaa... Senin hiç mi suçun yok yani? Var! Yoksa hayatında başka biri mi var?

13.gün; Evet, evet kesinlikle başka biri var! Var tabi! Var, var... Arardın yoksa. Var mı? Benden güzel mi? Saçları ne renk? Komik mi? Seviyor musun onu? Seviyor musun yoksa!

14.gün; Ağlamak istiyorum!

15.gün; Ölmek istiyorum!

16.gün; Senden nefret ediyorum! Ondan da!

17.gün; Ölmeni istiyorum!

18.gün; Bana geri dönmeni istiyorum!

19.gün; Tamam! Hiçbir şey istemiyorum! Seni de!

20.gün; Bugün “gün” değil!

21.gün: Sakinim...

22.gün; Çok sakinim...

23.gün; Hiç sakin değilim...

24.gün; Çok sinirliyim! Sakın arama!

25.gün; Erkekler neden “masal” anlatır? Çünkü kadınlar, “masal”ları sever!

26.gün; Bugün de, bak akşaaaammmm olduuuuu nı nı nı nııımmm….

27.gün; Çok meşgulüm bugün. Ararsan da bulamazsın zaten!

28.gün; Seni aradım bugün. Gizli numaraJ

29.gün; Bi daha aramayacağım!

30.gün; Artık sende beni arama!

31.gün; Bak sakın arama! Çok ciddiyim!

32.gün; Of, iyi ki terk etmişim seni! Özgürlük ne güzelmiş...

33.gün; Bugün bütün kız arkadaşlarını ara, çık dolaş, spora başla, sigarayı bırak, İspanyolca öğren, İspanya’ya taşın, orda yaşa bundan sonra.

34.gün; Yok yok, ağlamıyorum. Hem neden ağlayacakmışım ki? Ağlamıyorum tabi. Aaaaaaaaaaaaa.. Bağırmıyorum da.

34.günün sonunda; "Alo, yok hiç öylesine aradım. Hiç aramadın da. Yani iyi misin diye merak ettim. Yarın mı? Hımm... İşim vardı ama, buluşuruz tabi...Madem sen istiyorsun..."

Forum Saati Cuma Nis. 26, 2024 8:23 am