En Karizma Msn Ba$lıkları .. Uyeoll10

Join the forum, it's quick and easy

En Karizma Msn Ba$lıkları .. Uyeoll10

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En Karizma Msn Ba$lıkları ..

By BiLiNMeZ
    By BiLiNMeZ
    SD Admin
    SD Admin

Nereden : İstanbul
    Rep Gücü : 38082
    Başarı Sistemi : 11
    Uyarılar : Uyarı Yok
    Yorum : Dikkat: Bu Site Bağımlılık Yapar

En Karizma Msn Ba$lıkları .. Empty En Karizma Msn Ba$lıkları ..

Mesaj tarafından By BiLiNMeZ Ptsi Mayıs 10, 2010 5:35 pm

En Karizma Msn Ba$lıkları ..
    нαуαттα кαяşιмα çιкαη єη zαναℓℓι ∂öηєкѕιη...!!!!

нєяşєуι ѕσя∂υğυм нαуαт вєηι яαнαт вιяαк

яσ¢кмєтαℓ νє ƒяρ ує "şєутαη ιşι" ∂ιуєηℓєя.¢єναρ νєяιη :"şєутαη вυηυη ηєяєѕιη∂є?"

уιηє ѕєηѕιz güηєş вαтıуσя..уιηє ѕєηѕιz αкşαм σℓυуσя..вєηι вєкℓιуσя кє∂єяℓєя..уιηє gє¢єм нüzüη кσкυуσя...

"єѕкι ∂σѕттαη ∂üşмαη σℓмαz" вυηℓαя єη вüуüк уαℓαηℓαя

уαℓναяιяιм ∂öη{∂ι¢єğιмι мι ѕαη∂ιη} ;ѕєηѕιz уαραмαм{gιвι мι gєℓισ ѕαηα} ;ѕєηѕιz öℓüям{∂ѕєм уαℓαη σℓυя} ;çüηкü ѕєηι ѕєνмιуσяυм!!!

вιя тαтℓı αşк güℓüşü özℓє∂ι gözℓєяιм νє ѕєη нαηgι αℓєм∂є нαηgι ∂üşℓєя∂є ιѕєη gєℓ çüηкü güℓüşüηü çσк özℓє∂ιм

вιя zαмαηℓαя ƒıятıηαℓαя єѕтιяιя∂ιм єѕкιѕι gιвι ∂єğιℓιм şιм∂ι ∂єğιşтιм...

ஐ๑ вєη¢є ѕєη ∂є ѕιм∂ι нєякєѕ gιвιѕιη...ஐ๑

:::вαηα нєя zαмαη ∂єℓι мαηуαк ∂єяℓєя єνєт вαzєη öℓє gєℓιρ gι∂єяℓєя!!:::

"уüяü нαℓα ηє ∂ιує σуυη∂α σуηαşтαѕıη ƒαтιн'ιη ιѕтαηвυℓ'υ ƒєтнєттιğι уαşтαѕıη!"

нιçвιя уüz güzєℓ ∂єğιℓ ѕєηιη уüzüη∂єη...

çσк ѕєν∂ιğιм вιя уαℓαη∂ıη

:::вιяιηι ∂σѕт є∂ιηмєк ιѕтιуσяѕαηöη¢є ∂üşмαηı σℓ:::

!!!...υğяαşмα вαвα уσяgυη...!!!

*кιмιм вєη ηєя∂єη gєℓ∂ιм?? α∂ıм ηє?? ηє ιş уαραяıм?? gєяçєк кιмℓιğιмι ηє∂єη кιмѕє вιℓмιуσя?? ηєу∂єη кσякυуσяυм??

уα σℓ∂υğυη gιвι göяüη уα ∂α gözüмє göяüηмє

●●•нєяşєуι öğяєη∂ιğιη кα∂αя вιℓιяѕιη.вυηυ ∂α öğяєη ѕєν∂ιğιη кα∂αя ѕєνιℓιяѕιη●●•

вσуυη єğмєм αѕℓα ѕαηα уαкѕαη вιℓє вє∂єηιмι вєη ∂σğαяıм кüℓℓєяιм∂єη gü¢üη ναяѕαα ∂υя∂υя вєηι...

уα вєη σкυℓυ σzℓє∂ιм кαя∂єѕιмммм ∂єℓιмιуιм вєη ηє∂єη σкυℓυмυ σzℓєуιм вєη αякα∂αѕℓαяιмι σzℓє∂ιмммм

ιηтєяηєтι нιzℓαη∂ιяι¢αм ∂ιує кαѕтιяαη тєℓєкσмα тєşєккüяℓєя

ѕυѕ ρυѕ ∂υямαм ѕαкιηℓιğιм∂єηιηѕαηıуєтℓє çözмєуı ѕєν∂ıgıм∂єηιℓℓє ∂є ѕαναşмαкѕα ηıуєтıη¢єѕαяєтıη ναя мı уєηιк ∂üşмєує

нαℓιмιz ιтℓєя∂єη вєтєя кєуƒιмιz вєуℓєя∂є уσк...

:::υηυтυℓмαмαк υηυтмαмαуı ємяє∂єя:::

ѕσηυη∂ααα σ∂αм∂αη нαуαтıм∂αη єωιм∂єη ¢ıкıρ gιттιιιιιιιιιιι(υzυη ѕüяєℓι вι мιѕαƒιя∂єη вυgüη кυятυℓ∂υм∂α)

ѕαçℓαяıııм ιρєк gιвιιι кσкυм вєвєк g..нєу ηє вαкıуσѕυη

●●•вαğıмѕız ∂üşüη¢єℓєяιм∂є вαğıмℓı кαℓ∂ıм ѕαηα ●●•

ƒєѕтιναℓ gιвιѕιη кαтıℓмαк ιѕтιуσяυм öηℓєя∂єη уєя кαρıρ gözüηü кαℓвιмє вєкℓιуσяυм
    αѕαℓєтιηιη вє∂єℓι çσк кöℓєη ναя вєℓℓι вιяι нєм вιяαz ∂єℓι αz∂αη çσк ∂α ѕєяѕєяι

:::вιяιηє güνєηмє∂єη öη¢є çσк ιуι ∂üşüη !! ηє мαℓ σℓ∂υğυ ѕσηяα∂αη σятαуα çıкαвιℓιя:::

"нιç уüzüη∂єη ∂αяıℓмαк нєя güzєℓ şєує αℓıηмαк вιтιк νє мυтѕυz αηıℓмαк" αℓıη уαzıм σℓ∂υ..

...gєℓ gєℓмє öηємℓι ∂єğιℓ αмα вєкℓєтмє тαмαммı ℓαη!!!...

нιçвιşєу ∂ιуєη вι ¢üмℓєηιη σятαѕıηα тєякє∂ιℓмιş вι кєℓιмєуιм...özηєѕιzzαмαηѕızzαяƒѕızмєктυρѕυ zα∂я єѕѕιz

вαzєη özüя ∂ιℓємєк вιℓє ιşє уαяαмıуσя.. кαняєтѕιη нєя şєує

нєєєєєєу! ηє ∂υяυуσяѕυη вє αт кєη∂ιηι ∂єηιzє. gєяι∂є вєкℓєуєηιη ναямış αℓ∂ıямα ...

вσğαzıм∂α кιℓιтℓєηιρ кαℓ∂ığı ιçιη ѕöуℓєηмємιş вιя ѕüяü ѕöz¢üк ναя ιçιм∂є..

нαуαт ∂α ƒιℓмℓєя gιвι σℓαмαz мıу∂ı؟ нєя şєу мαѕαℓѕı.. єкѕιкѕιz.. α¢ıѕı вιℓє ∂єğєяℓι..

..ηєуι єякєη уαşα∂ıуѕαм нєρ σηα gєç кαℓıуσяυм..

вєη вαşтαη αşαğı вιя αğ.. ѕєη тєρє∂єη тıяηαğα güηαн.. νє "αşк" уєя∂єη göğє вσş !!

αятıq ∂αуαηαмıуσяυм єѕкιѕι qιßι ѕєω∂ιм αмα тєякιℓ∂ιм qözуαşℓαяıм ∂υямαк ßιℓмє∂ι кαℓßιм ѕιℓ∂ιкℓєяιηι ѕιℓємє∂ι ηє∂єη'ιηι ßιℓмєк ιѕтєямιѕιη ؟

1 gιяℓ 1 ¢яу нєєууσσσ α∂αмıм тнιѕ ιѕ му ѕтуℓє...

düşüмdє isтαивuLuи dörт вir yαиı sєиiиLє кαpLı

vєвαLı вir нücrє giвi vücuduмα giriyor ‘вuz’ soğuğu duyguLαr.

нαyαт кızgıи вoğα вєи кıямızı pєLєяiи

вüтüи αyиαLαя sєиi gösтєяiyoя…yα dα sєиsizLiк göяdüğüм…

αииє вєи мαиyαк oLduм

yαLиız; sєиiи єLiиdє soLαcαкsαм кopαr вєиi dαLıмdαи…

yαLиızLıк вüтüи dαмαrLαrıмı çαтLαтıyor…!!!

sєиsiz gєçєи нєr gєcє pαrLαyαи yıLdızLαrα uмuтLα вαктıм.YαLиız sєиi düşüиєrєк gözLєriмi кαpαттıм.RüyαLαrıмα girєrsiи diyє єrкєиdєи yαттıм…

Bu αℓємdє нєrкєsє isуαи sαиα αşк vαr!

yα вєи fαzLαyıм вu düиyαdα yαdα вu düиyα sєиsiz fαzLα вαиα

sєутαиıи тєк güиαнı мєℓєgє σℓαи αşкıумış...:

yürєğiмdє göмdüм sєиi söкüp αтмαк мüмкüи dєğiℓ yαиıмdα oℓαмαsαиdα rüyαℓαrıи yєтєr bαиα

+°+ DünYaDa Hiç KimSeYe GüVenMe CünKi BeYaZ GüLüN BiLe GöLGeSi SiYahTir °+°

(h) BeLaLiYim BeLaLi Bu GöNüL SaNa SeVDaLi EgeR SaNa BirSeY oLuRSa YaKaRim Bu DünYaYi (h)

(%) SeNi SeVeRim SeNi SeVeNide SeVeRim SeNi BeNiM KaDaR SeVeNiDe KuRsUnA DiZeRim (%)

(l) SaNa GüLüM DeSeM SoLaR GiDerSin SaNa MeLeGim DeSeM UçAr GiDeRsiN aCaBa SeNi SeViYoRuM DeSeM Ne DerSin? (l)

Bir deniz düsün susuz bir insan düsün mutsuz bir gece düsün uykusuz bir bahar düsün ciceksizbirde beni düsün sensiz.

Dal rüzgari affetse bile dal kirilmis bir kere.

In The ParK’ta Gezerken Cigarettiyi Icerken. My Father Gördü Suc ÜstüI am Düstü Kiç Üstü

Bir cicek sev hic solmasin bir dost sev arkandan vurmasin bir yuva sec hic yikilmasin bir sevgili sec seni hic unutmasin.

°(w)°Aylar_Geçsede_Yillar_Geçsede_Bir_Ömur_Böyle_G itsede_Ben_Sen i_Unutamam°(w)°

(w)***Bir Kulunu Cok Sevdim O Beni Hic Sevmiyor Kalbimi Ona Verdim Artik Geri Vermiyor ***(w)

(f)//*Her_Insan_Sevilcek_Ve_Sevecektir*(f)

Bir gün titreyerek uyanirsan bil ki resmini optügüm gündür. Ama bir gün sebebsiz yere gozyaslarin akarsa bil ki oldügüm gündür.

Güldüm AglattilarSevdim AldattilarSarildim BiraktilarSaolsun DostlarSevenlerSevilenlerBeni Zorla $air Yaptilar

(u)--[Vay Benim Deli Gönlum Yarali Ku$a Döndu Güvendigm Daglara Kar Yagdi Birer Birer]--(u)

Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina asta öldür beni NE OLUR!

Keske daglara gelincik olsaydimda oksamasini bilen avuclarinin icinde solsaydim.

Sevdigim degil canimsin uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan -olur hayalde degil canimdasin.

Yildizlar Kadar Parlak Yildizlar Kadar Güzelsin! Aranizdaki Tek Fark Yildizlar Miljonlarca SEN Se Teksin!!

Sevdigim degil canimsin uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan olur hayalde degil canimdasin.

Delice sevhaince terket ama ALDATMA..yoksa...)

Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina asta öldür beni NOGLUR!

×÷·.·´¯`·)»HÅ$®️€TÏÑ¿L€»»¥ÅÑÐÏ»»GÕÑLÜ(v)«(·´¯`· .·÷

BaTaN gUnEs uMuD oLsUn DoGaN gUnEs mUtLuGuN oLsUn !!!!!!!!!!!

Zamansevginin büyüklügünü anlatir...

Biraz seni bilirler biraz beni Ama ne bilirler Bu delinin seni deli gibi sevdigini.

Beni bos bir kutu farzeticimi ise sevginle donat...

BIR GUL OLMAK ISTERDIM DALIMDAN KOPTUGUM AN YALNIZ SENIN ICIN KOPAYIM VE YALNIZ SENIN AVUCLARINDA SOLAYIM DIYE BIRTANEM...!

9 Ayak ucumda basladi sevgi... ...Simdi basimin tepesinde olusan bir dusunce yiginiyla bulutlardan asagi hizla dusuyorum dua ediyorum parasutum acilsin.

Günese adini buzla yazan biri olursa bilki o seni benden çok seviyor..

Kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni EBEDiYEN SEVECEGiM

Sevmek ölmektir bence ben de sevmistim ölmeden önce

Birgün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasiz gitmek istersen yanima gel ki sana sensiz yasamanin sensiz olmanýn ölüm oldugunu göstereyim...

Ne Elimden Tuttular Ne Yuzume Gulduler Nede Bir Gun Olsun Ölümüne Sevdiler. Ben Sevdim Baskasina Verdiler. Bana Bu Dunyada Mutluluk Harammis meðer

Biraz seni bilirler biraz beni Ama ne bilirler Bu delinin seni deli gibi sevdigini.

Sari giyer günes olursun Mavi giyer deniz olursun Siyah giyer matem olursun -Kimbilir belki bir gün Beyaz giyer benim olursun.

Beni bos bir kutu farzeticimi ise sevginle donat...

Eger sen bana gozlerinle degilde kalbinle bakmis olsaydin seni ne kadar sevdigimi cok iyi anlardin.

(f)//*+*(*)_Gözler_Kalbin_Aynasidir_(*)//*+*(f) !!!! (f) Ben Senden Asla Vazgecmem (f)!!!! Sensiz_Ben_Nef es_Alamam (f)

Ben Seni Kalbimi Yazdim Bu Kalp Durmadik Sürece O Yazi Silinmez.

Gül nedir ki solup gider. Gün nedir ki gelip gider. Ates nedir ki söner biter. Ama sana olan sevgim sonsuzdur ancak Mezarda biter...

ASKIMI YAZMAYA DAG ARADIM ASKIMDAN BÜYÜK DAG BULAMADIM

GuLmEk SeNin BiR TuTkUn OlSuNbIrGuN aGlArSaN oDa MuTlUlUkTaN oLsUn...

Sevgi tipki bir gül gibidir rastgele tuttarsan dikenleri batar yapraklarini açarsan duygulari akar ama tutmasini bilirsen o gül sana tapar

Bu gözler seni gördü.Bu yürek seni sevdi.Bu ten seni hissetti. Ömrüm ise askim ugruna bitti

Sensizligi Gökteki Yýldýzklara yazmak isterdim sabah olunca kaybolsun diyé!!!

Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen Oda sana sevgisini söyleyemeyecek kadar GURUR

•?•??•?• Öyle Bir Sevdiki kalbim Unutmaz Artik Bir An »» Seni ==>> «« .!!•?•??•?•
    By BiLiNMeZ
    By BiLiNMeZ
    SD Admin
    SD Admin

En Karizma Msn Ba$lıkları .. Empty Geri: En Karizma Msn Ba$lıkları ..

KötüLer seviLmes

İçim acıyor kalbim sıkışıyorBen asıl sensizliğin yükünü taşıyamam gitme
    Ne olur gitme… **

Yüreğimden varlığını düşlerimden pılını pırtını topla!

"Bence mutluyduk " ne demek?

Renqarenq düsLerm wrdı üserinde Pmbe buLutLrm Artq hersy deisdidüsLrmin renqi soLdubuLutLrm nerde biLmiorm

...DÜş pé$indeySén düŞ pé$imé...

pamuq $eqer qendini bi$hi sanarda kıcındaqı cubuu qrmes yha sisinqide o mishaaLLL….

Sevmeye €ngel değiL mesafeLerGeçici ßu ayrıLıkßir rüya farzetSonunda zafer bizim oLacak Saßr€T

*Ayık oL panik yapma rahat oL ßaq daLgana 3 günLük dünya ne sana kaLır ne ßana !!!

*dönüşü yoq geLemem artıq geLipde seni ßuLamam artıq ßıraq ßu sevda ßöyLe kaLsın kadere isyan edemem artıq

*SevmeyeNiyetLiysenİyiDüsünmel isinAgLamayıÖgrenip GüLmeyi ßiLmeLisinAskKumarGibidirDikk atEtmeLisinOynadığı nZar DeiLßiLmeLisin

*h€rkesin ßiras faiLi oLduqu meÇhuL ßir Cinayetim $imdi!

MustiC bu Damardaki tokSin Beni Her gördüğün Yerde tiSKin Bu Aramızda Aşk başlamadan Bitsin

*eğer intikam alabilseydim seni affederdim

*ßizi ßizden ßaşka kimse iLgilendirmez kimsede ßizimLe ilgilenmesin gerekmez

*kendin kadar akLımdasın

*çıkışlar hep daralmış ruhum dar sokaklarda

*Wedalaşırken Üzülmüş Gibi Tutma Ellerimi Acıyarak Kendine Dew Aynasında Degil Boy Aynasında Bi Bak!!!!!!

*Nereden bileceksin silaHıMıN şarJöRüne mermi DiYe SeNi KoYup DeFalArCa KaLbiMe SıKtıĞıMı:

*Hayatımın gerçek öyküLerine ayrıLan ßi fiLmin soundTrack'indeyim

*kaLßin kadar konuş!!!

*Bu gün ben sensiz isem inanki yarın sende bensiz kalacaksın

* senin içinde ßen ßitmiş oLsaydım ßenim içimde sen ya$ıyor oLmazdın!!:

*AŞKMI DEDİN KARŞILIKSIZ O KİŞİNİN YANLIZLIĞIDIR YANLIZLIĞINDA YAŞATTIĞI DÜŞÜNCELERİ GİZLİ ARZULARIDIR BENCE…

*_Tam_kar$ıya_geçerken_ßıraktı ğın_O_el_ßen!m_|||

*ikimizde $a$kınız göte geLdi a$kımız

*hiç onca kalabalığın içinde yanLız kaLdınmı

öLüм SєИdєИ MєЯђaмєtLi BiИ KєЯє öLdüЯмüyoЯ ki

√Bєп Sєпiп Vaгya LafıпLa $єKiL aLaмaм

√BєsLє BєИi Yaя Yudum Yudum a$kLa

√Sєп Baпa Bakмa Bєп Sєпiп Baktığıп YєЯdє oLuЯuм !!

SiLdim Hayatımdaki malları | ÖnümüzDeki Kolilere Bakıcaz '^ |

Geçmi$imi çöpe Attm Karı$tırın özenTiLEr xD

Ήeяşeγ ỶạĿạи ọĿsạ вịĿe eи qsĿ »AşK zọя ọĿạиdịя …‼️

0raLaRda ßéndén yOkq dü$ünSén anLarSın !ßuraLarda Séndén cOkq ßi qörSén şa$arSın

ßu Saatten SonRa ßéndén sadakat ßekléYén Gitsin kéndiné köpék aLsIn

n0 aşq n0 dIRdIR 0nLy makara 0nLy qIRqIR

βεήίм оŁλи βαиα қαŁıЯ ĢєЯίуε καŁαи үоŁ αŁιЯ

aaaa Time Şerefsiz OlacağınaPart Time İnsan OL

Sen bazen en zifiri karanlık gecemin güneşi
    Sen bazen yaşanacak hayatın cesaret verecek mutluluk yanı
    Sen bazen ve her zaman sevgimin tek nedeni…

Şu an hayatta olmamın çok güzel bir nedeni var
    Bu nedende yüreğimdeki sensin

Belki dünya için önemli olmayabilirsin ama
    Biri için dünyalar kadar önemlisin

Ben seni gözlerimi kapattığımda değil
    Gözlerimi açtığımda görmek isterim…

N£ iLktiN n£d£ Son oLduN! Hayatta YaSadiGim Kacak ßi Oyundun! SeWGiyLe Doodun NefretLe Yok oLdun

Btmis Bi oyunun Oyuncak bebeiyim

AnLasaLım Orta Yerde Ne gerek var eLLibin tane söze

BirseLer iLk askımı hatırLatsa da Son Askım SEndin AsLa anLamasanda Zamansız Bu ölüme sebep sen oldunKabuLLen yok oLmamı bi tebessümLe!

YaLnızLıktı Her Zamanki Gbi KoLLarına ALan!

Hersemi Harcadım Ugruna Cok AptaLmıs bu gönüL

kadehLere Merhba Askım Sana ELveda

GözLerimde Sen doLu yaşLar ://

aşqıma kapıLda qeL sen qeL bana kanım kaynar bakışına X(

ben sewmedim senden önce ben güLmedim senden önce yaLanmış duyguLar sahdeymiş sözLer aLdanmışım snden önce x(

Gözüm ağLadıkça gamzeLerim güLmemekte ruhum yıpranmadıkça kaLemim hareket etmemekte

Hiç biLmediğim biryerde en çok biLdiklerimleyim

ßén soqaq lamßası deqiLim Sersery - hér 1o meTreDé bir baNa rasTLayamazSın

ßiLinç koRkunç ßir Lanettir düşünüRsün hiSSedeRsin Acı çekeRsin

Ansızın sızım yakardı en derinden[IMG][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Sana her kavuşmam elzem

Hem ayna
    Hem de yitik yönlerimi tamamlayan bir anahtar
    Ve anahtarın kilidi bulması gibi kaderlerimiz

adıN yaşamıM
    nefesiN nefesiM
    gülüşüN gülüşüM

*Gecenin Ölüm Kokusu Sindi Yine ÜsTümüze

Kendi Köşemde YaŞaMa cAbAsı işTe <'3

İdaree edemem anne çekemem anne

iLLe iki kişiLik midir?
    SewdaLar?
    Tek ßaşıma dinLeyemez miyim
    Aşk şarkıLarını?

küçük bi qız çocuğuuym ßen
    şekerDeçikoLataLarda buLduğum muTLuLuk kdr
    SeviyoRum seniiii<3

Düşlerim başka şeyler
    Ağlarım hiç bıkmadan
    Giderim çok uzaklara
    Ardıma hiç bakmadan

RüYaLarımda qöRdüm Heß
    Ynımda yOqTun Kii
    RüYaLarda SarıLdım
    'uzakTın ya Sen'

muTsuzum i$te var mı diyeceğin?
    Takvime baqtm yok bi geLeceim
    hayaTa koL gibi bnde gireceim!!
    tuTma neFesini bekLemeyeceim!!

Boşver beni aldırma ben söylerim takılma Aşk denilen meydanda görüşürüz nasılsa!

Ve beN son kez bakıyoRm ardınDan </3

Söyleyin aşıklara aşkın cenazesi var x(

Ben melek yüslü şeytanım…!
    Sen bnm tutamadığım qösyaşmsın…

Yine işin en zor kısmı bana kaldı bu ilişkide de qitmek bana düştü………

Zor… çok zor… sana yeniden qüwenmk çok zor……

Yalan qerçeği öykü hayatı yenmiştir……

Bin bıçak war sırtımda biniyle de adaşsın……

İyilik savaşı kaybetmiş kötü olsam qeri qelir misin

Sana dokunmam kanarım…
    mahşer yeri kaLabaLığı pişmanLıkLar sende yangın yeri taLanı kaçışLarı bende

[b]iLksin
    [b]smdiLik soN
    hiC bi suRéT "sen" oLamaz
    asLa yerini kimsé aLamazz! (LL)

' Kurduqum Hér CümLé Sonunda ÜnLém! AL Sana Gündém!

Geçmi$imi çöpe AttmKarı$tırın özenTiLEr xD

Ήeяşeγ ỶạĿạи ọĿsạ вịĿe eи qsĿ »AşK zọя ọĿạиdịя …‼️

0raLaRda ßéndén yOkq dü$ünSén anLarSın !ßuraLarda Séndén cOkq ßi qörSén şa$arSın

idaree edemem anne çekemem anne

iLLe iki kişiLik midir?
    SewdaLar?
    Tek ßaşıma dinLeyemez miyim
    Aşk şarkıLarını?

küçük bi qız çocuğuuym ßen
    şekerDeçikoLataLarda buLduğum muTLuLuk kdr
    SeviyoRum seniiii<3

Düşlerim başka şeyler
    Ağlarım hiç bıkmadan
    Giderim çok uzaklara
    Ardıma hiç bakmadan

RüYaLarımda qöRdüm Heß
    Ynımda yOqTun Kii
    RüYaLarda SarıLdım
    'uzakTın ya Sen'

muTsuzum i$te var mı diyeceğin?
    Takvime baqtm yok bi geLeceim
    hayaTa koL gibi bnde gireceim!!
    tuTma neFesini bekLemeyeceim
    By BiLiNMeZ
    By BiLiNMeZ
    SD Admin
    SD Admin

En Karizma Msn Ba$lıkları .. Empty Geri: En Karizma Msn Ba$lıkları ..

*ßen seninLe toprağa giderim diyenLeri Çok gördüm ..ßen öyLe diyenleri toprağa hep yalnız Gömdüm..:
    *.Gecici Heves DeğiL Hak €dene Nefes OLurum!
    *Amaç Uğruna Kurulu ßir Hayat Yok Onun İçin Ne Kimseyi Kendime Örnek Alırım Nede Kimseye ßenzemeye Çalışırım!!
    *Sen yaLanLarLa a$k satanLarın iLk adresi..ßen sattığın son a$kın ta kendisi
    *Aşk ßenim damarLarımda doLaşan kimyasaL ßir etki!>>>ßen a$ık değiLim oğLum ßenimki sadece etkiye tepki<<<
    *Duymak nedir ßiLirmisin duymak ama anLatamamak cemßerini kıramamak keLimeLerin tam diLinin ucuna geLmişken söyLiyememek..!!!
    *bizi ESKİLER tanır YENİLER örnek alırSORANLARA yalanız BİLENLERE kralız BİLMEYENLEREDE FALANNNNNNN FİLANNNNNNIIIIZZZZZ…..
    *ZuLmü aLkışLayamamzâLimi asLa sevemem;GeLenin aaafi için geçmişe kaLkıp sövemem…!!!
    *HAYATINDAN TAMAMEN SİLEMEZ BENİ KİMSE YA KALBİNDE VARSA YÜREĞİNDE YA DA BEDENİNDE MUTLAKA BİR İZİM KALIR GERİYE..
    *ßekLedim dakiLaları qünLeret€Lefon ßaşındaki nößetLerime s0run ßeni…
    *giden gitti kaLan sağLarLa gündeLik a$kLara dewam
    *EsenLer merkez kafasına göre herkes çatıLır ka$Lar kesiLir ßaşLar en güzeL aşkLar esenLerde ßaşLar..!!!
    *Laf Søkmaya kaLkma kapak øLursun! Uqra$ma etiket øLursun! yaw$ama köpek øLursun! insan øL ßeLki yanImda yer ßuLursun
    *içimde ßi a$k war her geçen gün ßayatLayan önceki günün izi ßiLe kaLmayan…!!!
    *Gittim! Şimdi ßİr Mevsim Değil ßir Hayat Girdi Aramıza Ne Sen Döneßilirsin Artık Geriye Nede ßen Kapıyı Açaßilirim Sana..
    *…Aynalarla avunma göstermezler içini.. Hiç çekinme tanı kendini..’
    *a$klma b!r céza vér kalb!m sén! sévmés!nsén!n yalan a$klna Allah muhtac étmés!n…!:
    *ne kimseye ait nede kimseye sahißim tek geLdim tek giderim…!!!!
    *HaYaTıN HeR SaNiYeSiNi YaSaRıM SaNKi YaRıNa HiÇ uYaNMaYaCaK GiBi BeLLi BeLiRSiZ BiR ÇıĞLıK GiBi BeN GiBi…!!
    *ßeyinLerde iLtihapLaşmış intihar düşüncesi..!!!!
    *ßu garip huyLar senden yadigarr
    *ßu oyunu ßen ßaşLattım ßen ßitiririm işine geLmiyorsa game ower güzeLim
    *Ses Etmesemde Öfkem Saklı Son Bakışımda Bir Tokat Atıp Gitmek Vardı Ama Alıcağın Olsun..Oda Değmez Sanaa…
    *ßeni görüp sınama.. sadece göreßiLdiğin kadarım ..Hayat ßir kumarsa zarLarı ßen atarım…!!!
    *ßu sevda ßitmez hasret ßitmez isteyene gider hiç farketmez
    *DetayLar aynadır farkı yansıtır..kaLitemizden susuyoruzz
    *Ne Kadar BiLirSen biL SöyLedikLerin KarSıdakinin anLadıgı Kadardır ..
    *yaşamak zor geLiosa ßu ßedene ya$amak için haLa atan kaLßimin ßen (sansürlü kelime)
    *Yok artık kaLßÎmdé né aşk né $évgÎ Î$témém artık gÎt Î$témém $énÎ na$ıL oL$a hérşéy yaLanßéndé yaLandım)
    *yağmurlu sokaklarda hayatmı arıorum
    *€Lden düşme sevdaLar değiL ßenim istediğim ya yüreğinin sahißi oLmaLıyım yada hiçßirşeyin..!!!
    *İşini Şansa ßırakmak İstiyorsan ßir Zarda Sen At Zarlar ßenim Elimde Oyunu ßen Kurarım Sıkılırsam Senden Oyunu ßen ßozarım!!
    *canım sıkkın ßu araLar .. kendi dünyamın çaresizLiği içerisinde daLıp gidiyorum..ßir yerLerde ışık war;görüyorum ama dokunamıyorum
    *taßiri caiz değiLnumunem yoq sende kaLsın asLım..!!!
    *kalbime gömerim o zaman unutupda silerim o zaman alt tarafı aşk buda işte vazgeçilmezmisin amann
    *qönüL kims€siz yapamaz s€veßiLeceqi ßir dost ararta$ın kaLßi y0ktur ama Onu ßiLe y0sun Sarar…
    *Hakkımda Dedikodu Yapıp ßoş KonuşanLar Devam Edin RekLamın İyisi Kötüsü OLmaz!!
    *___:::: –ßéN AdI YaLaNa KaRıŞıP AsLıNDa DoĞrU oLaNLaRDaNıM_!! :::____
    *Hakedeni hayatıma sokarım haketmeyenin hayatınaa sokarım
    *Dalgalar Kumsallarda Mutluluk Masallarda Eridi ßitti Ömrüm $u Yalnız Masalarda…!!!:
    *ßazn uzn cümlelern noktasdr a$k seßepsz akan yaşlarn şahidi kimi zamn zarafetidr güzelliğn kimi zamnda kalbn akla ihaneti!!!
    *SoytarıLar KraL OLmuş Kahpeler SuLtan.. Dost ßiLdiğimiz Herkes YaLan OLmuş YALANNN!!!!
    *Terkedilmişleri aşkları sevdalarıdostlukları… aramaya kalkarsan ancak mezar taşlarında bulursun….
    *Gidene dur demek acizlere kalana git demek ——–lere hakedene yol vermek de bize yakışır…
    *ßeni çeken çeker çekmeyen çeker gider…kopacaksa kopsun ßitecekse ßitsin ßeni sevmeyen warsa …tir(YASAK KELİME) oLup gitsin
    *·$1·#§abrım §eLametimse intikamım feLaketindir…!!!
    *Seni seninle yaşamak istiyorum tek başıma değil!!!
    *seveni severler sevmeyen
    *düşman kelimesinin anlamını dost sıfatı tasıyanlardan örendm
    *Çalmak fiilinin gelecek zamanla çekimi nedir??(hapse girmek)
    *ßeKLeMeK ßoŞ YeRe uMuT YoK aRTıK SeWDiM uMuTSuZCa BeN YaZıK..!!
    *Gözlerimden okunan aşkı inkar etmem ben
    *Ben seni el değmeden gözümle de severim.
    *·#·$1…tükürüLesi yüzünü özLedim ona hasretimmm…!!!
    *——–ler dönekler bozuklar gereksizler ilgi alanıma girmiosunuz
    *kirlenmiş hayatlarınızla benden uzak durun
    *ne kuruLucak ßir hayaL ßıraktın nede yaşanacak ßir hayat
    *YalanLarınLa MutLu Edeceksen DoğruLarınLa Kahret
    *oLMaDıĞıM BiRi iÇiN SeViLMeKTeNSe KeNDiM oLDuĞuM iÇiN NeFReT eDiLMeYi TeRCiH eDeRiM
    *Her DaLa Konupta Dönmek OLmuyor!!!
    *Tak Boğazıma İpini Yada Kes Bileğimi Sensizlikle Yaşayacağıma Ölüme Gideyim Daha İyi
    tak ßoğazıma ipini yada kes ßiLeğimi sensizLikLe ya$ayacağıma öLüme gideyim daha iyi..
    *…Kısacık ßir A$kTı ßu YaşadığımıZ TatLı ßir Oyundu Oynadığımız…
    *..Herkes 1 Numara İse En Sonuncusu ßenim!!!
    *Hayatı korkarak ya$ıyorsan §adece izLeyeceksin…!!!
    *ALayına gider demedikmi cefaLarı ßiz çekmedikmi ahh ße kanka ßizde sevmedikmi
    *pich oLup imparator oLucağına $erefLi oLup hiç oL…!!!!:
    *keşke hiç olmasaydın başlamazdın bitmezdin
    *Sıkıldım Artık ßu (sansürlü kelime) GönüLLerden!!!:
    *Hayatın En Hüzünlü Anı Deli Gibi Sevdigin İnsanın ßuna Hiç Degmedigini Gördügün Andır
    *Ne kimseye Kendimi Tanıtmak Gißi ßir Derdim! Nede Kimsenin ßeni Tanıması Gißi ßir Lüksü Vardır!!!
    *acıya müpteLa oLmanın ne aLemi warhayatı hafifLetmek warken…!!!
    *·#·$1Senin Ne Olduğun ßenim İçin Hiç Önemli Değil Sonuçta Gözlerimin Sana ßaktığı Kadarsın!!!
    *ÖnemLi değiL kaç kez yeniLdiğin; önemLi oLan kaç yeniLgiden sonra yeniden doğruLaßiLdiğin
    *nokta kadar çıkar için virgüL gißi ßüküLenLer gün oLur çizgi gißi eziLirLer…!!!
    *Ruh Güven Gißidir.. Çıktığı Yere ßirdaha Geri Dönmez!!!
    *Keşke Her Aşk Mutlu ßitse Keşke Her Gerçek Sevgi Layık Olanda Kalaßilse Veya Unutmak Mümkün Olaßilse!!!
    *ßilemem ßelkide O ßöyle Mutlu!!!
    *Bes Para Etmez Ruhun wardı..Onuda Seytana Satmıssın…
    *DağLar önümde diz çökerken kayaLara yaLvaramam…NehirLer ßana akarken ßir damLayLa uğraşamam..!!!
    *Yokuşta akmayan ter inişte gözyaşına döner…
    αℓ яüzgαяı Ⴣєтѕє∂є ∂αℓ кıяıℓмışтıя вιя кєяє
    вυℓυтℓαяα уüкℓє∂ιм özℓємιмι; şιмşєкℓєяℓє çαктıя∂ıм ѕєνgιмι; уαğмυяℓαя уαğ∂ıя∂ıм gözуαşℓαяıмℓα; кüçüк мєℓєкℓєя göη∂єя∂ιм ѕєηι öρмєує gєℓ∂ιℓєямι
    äċı äċıÿı bästırırsü sänċıÿı
    คşк кคç๓คкtคภ ç๏к к๏שคlค๓คк ﻮöг๓єкtєภ ç๏к özlє๓єк ﻮเt๓єкtєภ ç๏к ๒єкlє๓єк ๔๏кยภ๓ค
    YıLLardr içimde 1 çocuk ağLarİşte hep bu yüzden ısLak gözLerim.Sende çekip gitme dayanamam yarÖle ta$ değilim sandığın kdr..
    ßugün Seni Sensiz Yaşamak a$ksa Seni SeninLe Ya$ayacağım YarınLara kaLdırıorum a$kı….
    Hayatım sana sıradan geLmesin!! ßen kendime yeterim.. Zamanla aLışmayı da bilirim!! Ama unutmayı daha öğrenemedim. . .
    Tak Boynuma İpini ya da kes biLeğimi.. Sensiz yaşatacağına öLdür ßeni daha iyi !!
    İyi bir insan? O sensin! İyi bir sevgili? O sensin! İyi Bir sırdaş? O da sensin. Güzel bir kız.. Ahh kahretsin işte o bnm
    Asıl Suçlu Seni Kalbine Alandı Gerçek Sandığımız Aslında Koskoca Bir Yalandı.
    Yıkık Dökük Sevdanın Enkazından Kurtulmanın En İyi Yolu Parçaları Çiğneyerek Uzaklaşmaktır.
    Ne Eksik Ne de Fazlasını Ara Seni Üzenle Asla Uğraşma!
    bana ağlama eğer beni sevseydin burada benimle olurdun beni istiyorsan gel bul beni kararını ver
    ∂üηуα∂α єşιм вєηzєяιм уσк αмα вєηzємєує çαℓışαη єzιк çσк…
    şimdi oturuyor sensizlik kalkıp gittiğin yerde….
    ßenim damarlarımdaki kimyasal etki sen aşık deilsin olum senin ki etkiye tepki…
    Sadece seni sevdim bebeğim..!!Yanımda olmasan bile hayalinle öleceğim..!!
    DµRµCam ßµRda ~ GiDi$ini S£yR£dîC£m ~ kIpIrtIsIz ~ SâKin qîßi GôRünC£m ~ KavGasIz øLaCaK ~ fIrtInAsIz øLaCaK ~
    sence bu çok mu imkansız.SENLE&BEN)
    DaHa FAZLA TÜKENMEK İSTemiyorum
    Kalbe vurdum kiliti …tir(YASAK KELİME) ettim aşkı!!
    Kapılar kapandı yüreğime giriş yok artık!!
    Ellerini bırak avuçlarımda kalsın…Sen ol yanımda yıllar ömrümü çalsın
    Aşk bir oyunsa Game ower !
    Neyi erken yaşadıysam hep ona geç kalıyorum..!!
    Etikete gerek yok beni bilen biliyo zaten
    Acıların ortasında kaldım çok yanlızım çok bunaldım…
    ALkol hoş!Ortam loş!Dinle bni herşey çok boş!Kimseye inanma kimseye güvenme kimseye aldanma kendin çoş!
    …нαηgι кαℓß ѕηι ßηιмкι кα∂αя ѕєω∂ι ؟
    ölümün olur senin uzaklardan gidişin ne olur inan bana seni ölümüne sevmiştim..
    ne olmuş seni sevdiysem bak yeniden doğdum ben …
    aCı zamanla geçer….
    köprüde ayı dayı yoktur cellat kazanır!
    Özlemek güzeldir özleniyosa insan …. Ama ben özlemiyorum acı çekiyorum..
    ßulutlar bile biliyor yaşadıklarımızı.. Onlar bile aqlıyor halimize

Forum Saati Çarş. Mayıs 08, 2024 10:56 pm