EspiriLi NickLer Uyeoll10

Join the forum, it's quick and easy

EspiriLi NickLer Uyeoll10

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EspiriLi NickLer

By BiLiNMeZ
    By BiLiNMeZ
    SD Admin
    SD Admin

Nereden : İstanbul
    Rep Gücü : 38082
    Başarı Sistemi : 11
    Uyarılar : Uyarı Yok
    Yorum : Dikkat: Bu Site Bağımlılık Yapar

EspiriLi NickLer Empty EspiriLi NickLer

Mesaj tarafından By BiLiNMeZ Ptsi Mayıs 10, 2010 5:27 pm

Nikahına beni de çağır Asuman istersen yaparım sana pansuman bu adam kim diye soran olursa dersin sıvacı Osmannnn

Zorla güzellik olmaz estetikle olurrr

erkekler kadınlar önce yaratılmış olabilir ama her şaheserden önce bir kabataslak vardır

acele kan aranıyor grubu fark etmez(imza: vampir

Dün gece seni rüyamda gördüm dedin eeeee doğrudur sen beni ancak rüyanda görürsün

aglamak derde deva olsaydı eczaneler sogan satardı

BANA YAMUK YAPMA AMA KARE ÜÇGEN FALAN YAPABİLİRSİN

ben güzele güzel demem kafam güzel olmayınca

AŞKIM SENİ SEVİYORUM AMA PARAYI DAHA ÇK LAKİN; PARANIN NE ÖNEMİ VAR MÜHİM OLAN MİKTARI)

Yalancinin mumu yatsiya kadar yanarmis, tüh ya evde yedek mum da kalmamis

kalbımı verdım saklasın dıye salak buzdolabıan koymus kokmasın dıye

Bir gün hayattan bıkıp çaresizce bir köşeye çekilip hüngür hüngür ağlamak istersen beni ara, yanında olmak isterim;ÇÜNKÜ mendil satıyorum 1 alana 1 bedava !!! )

allah ikinci zenciyi yarattıktan sonra ne demiş? -tüh!Bu da yandı demiş

hayat güzeldir yasamayı bilirsen sevgi bir faldır bakmayı bilirsen mutluluk özlemektir cekmeyi bilirsenben bir bas belasıyım kurtul kurtulabilirsen))

Sen bir meleksin, dagda gezen bir ineksin, ot veririm yemesin, Allah belani versin,

Uyanırsan gecenin bir yarısı ansızın Dalarsa gözlerin karanlığa anlamsız Ve bir sıcaklık hissedersen dizlerinde sakın telaşlanma Bilki altını ıslatmışsındır

Forum Saati Çarş. Mayıs 08, 2024 6:10 am