Yazık Olmuş Herşeye Uyeoll10

Join the forum, it's quick and easy

Yazık Olmuş Herşeye Uyeoll10

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yazık Olmuş Herşeye

By BiLiNMeZ
    By BiLiNMeZ
    SD Admin
    SD Admin

Nereden : İstanbul
    Rep Gücü : 38118
    Başarı Sistemi : 11
    Uyarılar : Uyarı Yok
    Yorum : Dikkat: Bu Site Bağımlılık Yapar

Yazık Olmuş Herşeye Empty Yazık Olmuş Herşeye

Mesaj tarafından By BiLiNMeZ Paz Mart 07, 2010 11:31 am

Yazık Olmuş Herşeye

Onu ilk gördügüm gün hiçbirsey hissetmemistim ona karsi...O kadar soguk ve iticiydiki \asla ama asla böyle bir insanla beraber olamam\ demistim.Belki bunlari düsünmemin sebebi hayatimda baska birinin olusu yada geçmisteki iliskilerimde bana saglanan olanaklari onun bana saglayamayacagini hissetmis olmamdi ve o yüzden ona kötü davranip teklifine aptalca bahaneler uydurup red cevabi vermistim...Sonradan hayatimda isten ayrilmam gibi bazi degisiklikler oldu ve tabi bu süreçte hala beraberligim devam ediyor ve mutlulugumun yerini artik bir korku sarmaya baslamisti;çünkü bu beraberligi ailem onaylamayacakti...Artik kendimi çok yalniz hissetmeye baslamistim ve tek çareyi çocukluk arkadasim Seda in yanina gitmekle bulmustum.3 kisiden olusan arkadasliginiza bende katilmistim ve artik 4kisi olmustuk ve hersey çok güzel gidiyordu bu süreçte bende iyice düsünmüs ve beraberligime son vermistim...Bir cumartesi sabahi Sedayla beraber size kahcvaltiya gelmistik ve ilkdefa o sabah sana karsi içimde bi hareketlenme olustu ama kararsizdim hala seninle çikip çikmama konusunda;dedim ya geçmis iliskilerimde bana saglanan olanaklari senin bana veremeyeceginin korkusu vardi içimde ve tek sebep bu kalmisti...Duyguklaruimin had safhada oldugukendimi yalniz hissettigim dönemlerdi ozamanlar ama Seda ve Devrimin zoruyla artik tüm korkulari ve kendimce yarattigim engellerden vazgeçip çikma karari almistim seninle...Evet artik biz çikiyorduk...Mutluydun ama ben mutsuzdum;çünkü korkular pesimi birakmiyordu...Hergün görüsüyor,geziyor,konusuyor ve hayller kuruyorduk 10gün seninle bu sekilde geçirdikten sonra eve dönme zamani gelmisti...Bitecegini düsündügüm bu iliski ben eve geldikten sonrada devam etti.Seninle bulusacagimiz birgün sen hiçbir açiklama yapmadan Karsa gitmistin ve Karsa gidecegine dair bana sadece bir mesaj atmistin mesajini aldigimda canim ynmis gibi aglamaya basladim ve iste ilkdefa oan anladim sana alistigima bir hafta sonra bana sürpriz yaparak geldin Istanbula taksiden indiginde sana olan bakislarima hiç dikkat etinmi?gözlerimin içi gülüyordu bitanem...Bikaç hafta daha seninle mutlu bir beraberlik sürüdrmüstük.Belkide artik sadece ben mutluydum ve sen öyle gözukmeye çalisiyordun...Ne olduysa artik sogmustun bendden neydi seni sikan neden artik ilgisizdin bana karsi bilmiyorum ama çok soguktun sanki herseyi zorunlu oldugun için yapiyordun.Iliskimiz artik çekilmez bir hal almisti,zorluyorduk iliskiyi bitmemesi için...Iliskimiz artik adini bile koyamadigim bir arkadasliga dönmüstü,benimle ilgisi olmayan sorunlarin vardi ve onlarla savasiyodun.Bikackez iliskiyi bitirme karari aldigimda sen bitirmedin\zamanla herseyin duzelecegini ve beni sevdigini söyluyordun\ bense sana inaniyor ve sevgimle mücadele ediyordum;çünkü yanlis insan olmadigina beni yari yolda birakmayacagini biliyordum.Her görüsmemizde iliskimizdeki sorunlari anlatiyodum sana,biseyleri düzeltmek adina çünkü senin diger iliskilerimden farklui olmani istiyordum ama sen iliskimiz için hiöçbir çaba sarf etmiyodun ve buda bana aci veriyord.Seninleyken sensizligi yasiyodum nekdr aciydi bu bi bilsen hergun bunlari seninle konusan ben oldugum içibn kendimi \dir dirci kadinlar\gibi hissetmeye baslamistim ve sende beni öle göruyodun.Biliyordum artik beni sevmedigini ama bunu senden duymek istiyodum.Hersey okdr çikmaza binmistiki ne yapmam gerektigini rtik bende bilmiyodum.Iliskinin bitmesini istemiyodum bu enson istedigim seyd.yine c.tesigunu senin yanina gellmistimbu sefer bu sdorunlat-ri konusup canini sikmak istemiyordum çünkü bende sikilmistik.Aksama kadar seninle olup sonra K.köye gidecektim ama sen göndermedinsebebini hala bilmiyorumne aci birgundu ogün..Her firsatta beni göndermen için ikna etmeye çalisiyodum seni ve sende göndermemek için çabaliyodun sanki planlamistin herseyi evet hiç yabanci olmadigin o sözleri ogun yasanilan bi olaydan sonra tekrarladim sanazorlamanin bi ansami yok bitsin artikewet dedim ya biliyordum beni sevmedigini ama bunu senin agzindan duymak istiyordum.Nerden bilirdim o sözlerin okdr aci oldugunu bi an saka yapiyosun diye düsünmek istedim ama sen ciddiydin beddualarla haykiriyordun beni sevmedigini..Hiçbisey söleyemiyordum karsilik veremiyordum sana sölediklerine tutulmustum resmen,canim yaniyordu inanmak istemiyordum ama gerçekti senin agzindan çikiyordu bu cumleler dürüstlugune inandigim sevgili haykiriyordu bu cumleleri nasilda aciydi o geceyi nasilgecirdigimi hatirlamak bile istemiyordum çünkü aci çekiyordum sabahin erken saatlerinde kendime gelmis güçlü olmaya çalisiyordum ama degildim ayaga kalkacak halim bile yoktu ama kalkmaliydim ve o an orayi terketmeliydim gitmelidim sen uyanmadan çünkü tek kelimeni bile duynak istemiyordum korkuyodum aci veren o sözleri tekrarlarsin diye..belki yarim saat belkide 1saat izledim seni gecirdigimiz ogunleri düsündüm nasilda guzeldi...konustuklarimiz,hayallerimiz,sohbetlerimiz ve birbirimize destek olusumuz hersey mukemmeldi.evet sevgili giiyordum ve artik yuoktum sonkez baktim sana artik hiçbir amacim yoktu orda kalmak için... 7ay oldiu ve sen hala

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 10:30 am