Kusursuz Aşk Uyeoll10

Join the forum, it's quick and easy

Kusursuz Aşk Uyeoll10

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kusursuz Aşk

By BiLiNMeZ
    By BiLiNMeZ
    SD Admin
    SD Admin

Nereden : İstanbul
    Rep Gücü : 38118
    Başarı Sistemi : 11
    Uyarılar : Uyarı Yok
    Yorum : Dikkat: Bu Site Bağımlılık Yapar

Kusursuz Aşk Empty Kusursuz Aşk

Mesaj tarafından By BiLiNMeZ Paz Mart 07, 2010 11:29 am

Artik gitme demeyecegim, zaten iyice hazirsin bu sefer her seyi yaninda götür; anilarimizi, umutlarimizi sevgimi de al belki lazim olur. Tek kelime etmesem diyorum, ama etmeliyim, sana bilemedigin bir seyden bahsetmeliyim; kendimden. Evet, onca zaman tanidigini sandigin benden. Hircin yanimi gördün daha cok, oysa öyle uysal bir cocukmusum ki. Neydi beni zaman zaman hoyrat yapan? Sanirim, düsünmedin. Birini ayri tutsam da renklerin hepsini sevdim, mevsimleri de. Aslinda cok sey var sevdigim. Kavgalar ve savaslar disinda bir de niye olursa olsun vedalasma anlari. İsterdim ki uyumlu halimi yasasaydin daima, ama bana hep vurgun saatlerimde geldin, ya da sen vurdun. Uzaklara bakardim uysal cocuklugumda icimde dolmayan derin boslugumla denizden gelecek bir gemi bekledim durdum, sonra yildizlara baktim yillarca ve sen sandigim bir yildiza. Kadinlar, erkekler, cocuklar ve sehirler tanidim, cogunu da sevdim. Asklarim da oldu, hem de ugruna ölebilecegim asklar, ama en cok seni sevdim. Ve simdi gidiyorsun, evet git icimdeki melek sana dua edecek. Sanirim kahrolmayacagim bu veda sahnesine. Senin baban öldü mü? Bu gidis ölümden beter olamaz, hangisi dogru bilmiyorum. Seni ugurlayip öylece kalmak mi? Yoksa, benim uyumami bekleyip gitmen, benim de sensiz sabaha uyanmam mi? Bence simdi git, hayir gitme! Yani git de önce üstümü ört, ben uzanayim söyle, isigi kapat ve git. Hayir hayir gitme! Yani git de isigi yak git, ben karanliktan korkuyorum da! Hem sensizlik hem karanlik bu kadar fazla. Üstümü de örtme bu sefkat da fazla, isiklarin hepsi acik olsun. İcim burkuluyor sen nasil gidersen git. Dur. Burayi iyi dinle; bir kez daha söylüyorum ve son kez " kusursuz bir askti bu" diye. Kusursuz bir askti benim sana büyüttügüm sen ne yasadin bilmiyorum. Yine de tanidi gönlüm yasadi bir kusursuz ask büyüttüm sana pisman degilim. Her aksam vaktinde bu gönül üzülür hüzünle dolar seni düsünür simdi cok uzakta kim bilir neredesin geri dön ya da dönme ben sendeyim.

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 10:02 pm