Kardeşimin Şehitler ile Ramazan Ayı Uyeoll10

Join the forum, it's quick and easy

Kardeşimin Şehitler ile Ramazan Ayı Uyeoll10

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kardeşimin Şehitler ile Ramazan Ayı

By BiLiNMeZ
    By BiLiNMeZ
    SD Admin
    SD Admin

Nereden : İstanbul
    Rep Gücü : 38115
    Başarı Sistemi : 11
    Uyarılar : Uyarı Yok
    Yorum : Dikkat: Bu Site Bağımlılık Yapar

Kardeşimin Şehitler ile Ramazan Ayı Empty Kardeşimin Şehitler ile Ramazan Ayı

Mesaj tarafından By BiLiNMeZ Paz Eyl. 20, 2009 4:09 pm

Evet Biz Eve yeni taşındık Ve o Aralar ramazan ayı yaklaşıyor hazırlıklar yapıyorduk neyse Eve yerleştik herşey güzel iyi , Kardeşim de iyi .7 Kat'daydık.

ramazan ayına girdik bir 5 gün geçtikten sonra Sahur'a kalkarken Kardeşim dediki "Anne Bana Biri İplik Attı(Top)" Bizde İnanmadık . O İPLİK Mutfakta Bir Yerdeydi Ondan İnanmadık , Snra Kardeşim Sofradan Kalkarak Gitti uyudugumuz Odaya Oradan İPLİG'i Cıkarınca Şaşırdık . Ve Doğrumu Söylüyor Aceba Diye Tereddüte girdik. Bu İP Olayını Yan Komuşumuz Şeyh vardı Ona Anlattık . Annem ve Şeyh diyordu Bu CİN olamaz Çünkü İpligin Üstünde İğne var Yani CİN'ler Demirden Korkarmış. Şeyh bize Dedi Sizin Üst yani Çatıda ŞEHİTLER' Yaşıyor Bizde İnanmaktan Başka Çare Kalmadı . Sonra Yine kardeşimin Askıda KAZAK ı vardı O Kazak Dolapdan Cıkarılmış ve BÜTÜN DOLAP Açık şekilde. O KAZAK Salona kadar Getirilmiş Bir Baktım ki KAZAK Hemen Kardeşimin Yanına Koştum Kardeşim Derin uykuda . ALLAH ALLAH Ne Oluyor Diyince . Akrabalara ANlattık AMCAM Var inanmadı Ve Bu Espriyi Yaptı " Yenge Belki Gelirler Bulaşıklarını Yıkarlar" Diye Sonra Amcam Eve gitmiş Uyuyunca Bizim evi görmüş evde Bir Yaşlı Kadının Arkasında Saklanıyormuş Ve Bir Bembeyaz Üst'lü Biri Üzerine geliyormuş..

alıntıdır

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 9:01 am