Tutamadığımsın Uyeoll10

Join the forum, it's quick and easy

Tutamadığımsın Uyeoll10

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tutamadığımsın

By BiLiNMeZ
    By BiLiNMeZ
    SD Admin
    SD Admin

Nereden : İstanbul
    Rep Gücü : 38118
    Başarı Sistemi : 11
    Uyarılar : Uyarı Yok
    Yorum : Dikkat: Bu Site Bağımlılık Yapar

Tutamadığımsın Empty Tutamadığımsın

Mesaj tarafından By BiLiNMeZ Çarş. Ara. 23, 2009 2:56 pm

Tutamadığımsın
    Kimsesiz bir sevdasın sen içimde
    her gece yorgun argın gönlümde uçurumların başında düşmemek için ellerini tutmak isteyip tutamadığımsın ..bir hiçliğe adamışken ruhumu / içime yaşama sevdasını dolduran nefessin soluklandığım ..şehrimin sokaklarında yürürken gölgemsin ayrı yönlere savrulduğumuz ..

şimdi bir mevsim geçiyor aradan / henüz gidilmemiş bir yol ve ağızdan çıkmamış sözlerle avutuyorum kendimi .. korkuyorum .. ruhumda taht kurmuş seni ..
    istesemde söküp atamıyorum içimden .. Yoruldum aslında , şöyle bir bakınca geçmişe bir yığın kırık biriktirdiklerim .. direniyorum …

önceleri küçük mutluluklardı bende varlığın ..sonrasında çığ gibi büyüyen engel olamadığım , içimde sana dair ne çok şey biriktirdiğimi fark ettiğimde anlam veremesemde ..
    vazgeçmek istemediğimdin..
    oysa ,
    seni düşündüğüm anlarda ben sende olmadım hiç ..bu yüzden yalnızlığım..özlemlerim..sızılarım canını acıtmadı ..

sevgiye açlığımı doyuracak cümlelerde kuramazsın bilirim ..
    yine de sevdim işte .. sevdim .. elimde değil

Tek bir isteğim vardı ..sana sımsıkı sarılmak ..kokunu içime yıllarca yetecek kadar çekip sımsıkı sarılmak !
    Diyemediğim ..diyemeyeceğim ..

Ve

Sayısız hüzünlerin ..sayısız sevinçlerin dışa vurumudur sana bu satırlar

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 10:02 pm