Sana Bir Kazak Örsem Diyorum Yeni Yılda... Uyeoll10

Join the forum, it's quick and easy

Sana Bir Kazak Örsem Diyorum Yeni Yılda... Uyeoll10

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sana Bir Kazak Örsem Diyorum Yeni Yılda...

By BiLiNMeZ
    By BiLiNMeZ
    SD Admin
    SD Admin

Nereden : İstanbul
    Rep Gücü : 38118
    Başarı Sistemi : 11
    Uyarılar : Uyarı Yok
    Yorum : Dikkat: Bu Site Bağımlılık Yapar

Sana Bir Kazak Örsem Diyorum Yeni Yılda... Empty Sana Bir Kazak Örsem Diyorum Yeni Yılda...

Mesaj tarafından By BiLiNMeZ Salı Ara. 22, 2009 3:08 pm

Sana Bir Kazak Örsem Diyorum Yeni Yılda...
    Düşük yakalı.. Sıkmasa..Ama sıcacık tutsa.. Kahverengi balıkçıya kazağın vardı ya..İşte onun gibi...
    Sana Bir Kazak Örsem Diyorum Yeni Yılda... Önce yün satan bir dükkana girsem...Hani iğne iplik de satar...İşte onlardan birine....Bugüne kadar hiç örgü örmeden bu işe kalkıştığımı anlayacaklar hevesimi kıracaklar diye biraz ürkek olsam..Raflarda çile çile rengarenk sıralanmış yünlere baksam..Bitince nasıl olur diye hayal kursamyünlerden yün seçsem..Muhabbet etsem satıcı bayanla ki hangi şişi alacağımı bilmediğimi anlamasın..Ağzından şiş numaralarını kaçırana kadar uzatsam muhabbeti..Kızcağızı “baysam”...Sonunda “ 7 numara şiş alın en iyisi “ dese..”hıı..” desem bilgiç bilgiç...”ön 60 arka 80 ilmikle mi başlasam sizce ? Yok yok arka 75 ön 90 tamamdır..” Gülümseyip şişlerimi yünümü alıp çıksam..

Sonra bir bilen bulsam...Nasıl öreceğimi öğrensem..Yapsambozsamyapsam söksem yeniden örsem...Haftalarca uğraşsam..Kol kesmeyi yaka biçmeyi bunları birleştirmeyi öğrensem..Öğrendim sanıp yapsamolmadığını anlayıp bozsam.. uğraşsam.. uğraşsam..Sonunda bir kazak örmüş olsam..Özenle birleştiripütülesem...Katlayıp koysam...

Nasıl bir kağıtla paketleyeceğime karar veremesem..Sonunda iki üç kağıt seçebilsem....Bu kağıtlara göre renkli süsler alsam..Eve gelip kağıtların birini kullanıp beğenmesemöbürünü kullanıp “eh “ desem....Sonunda karar verebilsem....
    Küçük beyaz bir kağıt alsam elime ve başlasam yazmaya..

“ Sevgili sevgilim
    Yeni yılın kutlu olsun..Seni seviyorum..Yeni yılda da seviyor olacağım..Sonrakinde de...Bu kazağı giydiğinde sana sarıldığımı düşün... “

Sonra bu kağıdı usulca kazağın içine bıraksam.. kazağı paketlesem ve günleri saymaya başlasam..Nasıl vereceğim görünce ne diyecek galiba olmadı diye içim içimi yese...Yılın ilk dakikalarında sen tam da içkini aaaaaaayacakken.... küçük bir çocuk gibi karşına geçip uzatsam pakedi..Muzip bir gülümseme gözlerimdeki endişeyi gizlese...Pakedi açsan kazağın yeşili gözlerine vursa...Kahverengi gözlerinde yeşil hareler parlasa.......

“Sana bir kazak örsem” diyorum..Şöyle nefti yeşil olanından..Düşük yakalı..Seni sıkmasa ama sıcacık tutsa.. Hani kahverengi balıkçıyaka kazağın vardı ya..İşte onun gibi...

*Alıntı

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 7:44 pm