Ne; ne demektir? Uyeoll10

Join the forum, it's quick and easy

Ne; ne demektir? Uyeoll10

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ne; ne demektir?

By BiLiNMeZ
    By BiLiNMeZ
    SD Admin
    SD Admin

Nereden : İstanbul
    Rep Gücü : 38094
    Başarı Sistemi : 11
    Uyarılar : Uyarı Yok
    Yorum : Dikkat: Bu Site Bağımlılık Yapar

Ne; ne demektir? Empty Ne; ne demektir?

Mesaj tarafından By BiLiNMeZ Salı Ara. 01, 2009 3:13 pm

Ne; ne demektir?
    Ne; Ne Demek?

Erkeğinizin sizi sevdiğini, önemsediğini, değer verdiğini nasıl anlarsınız? Tabii ki davranışlarından, sözlerinden... İşte birkaç ipucu! Erkek ne der? Ama aslında ne demek ister?

1. "Ben balığa çıkıyorum"
    Çevirisi: Ben elimde bir çubukla bütün gün sandalda oturucam, kusana kadar içicem ve denizde yüzen balıkları izliycem"

2. "Bu erkekleri ilgilendiren birşey"
    Çevirisi: "Bunun bilinen mantıklı bir açıklaması yok, boşuna uğraşma hiçbir mantık kalıbına sokamazsın.".

3. "Yemeğe yardım edeyim mi?"
    Çevirisi: "Yemek neden hala masaya gelmedi?"

4. "Evet tatlım... Haklısın sevgilim"
    Çevirisi: Çevirisi yok.. Onlar bu sözleri periodik olarak söylemeleri için şartlandırılmıştır.

5. "Bunu anlatmak çok uzun sürer"
    Çevirisi: "Bu lanet şeyin nasıl çalıştığı hakkında hiçbir fikrim yok"

6. "Elbette seni dinliyordum tatlım; sadece aklımda bir sürü karmaşık iş var"
    Çevirisi: "Şu karşıdaki kızıl bombanın içinde sütyen var mı, yok mu kafam ona takıldı da!"

7. "Sevgilim biraz ara ver, sabahtan beri evi temizliycem diye helak oldun" Çevirisi: "Şu elektrikli süpürgeyi artık sustursan iyi olucak, filmin içine ettin!!"

8. "Hmmmm, evet çok ilginç hayatım"
    Çevirisi: "Sen hala konuşuyor musun?"

9. "Hafızam pek iyi değildir, biliyorsun"
    Çevirisi: "American Pie'in sözlerini hatırlıyorum, ilk öptüğüm kızın evinin yolunu hatırlıyorum, bugüne kadarki bütün arabalarımın teknik özelliklerini hatırlıyorum ama; senin doğumgününü unuttum"

10. "Seni düşünüyordum ve sana bu gülleri getirdim canım"
    Çevirisi: "Köşebaşında gülleri satan kız tam bir afetti"

11. "Endişelenme tatlım, alt tarafı küçük bir kesik"
    Çevirisi: "Aslında tam damarı kestim ama gebericeğimi bilsem canımın ne kadar acıdığını itiraf etmiycem"

12. "Hey, bunu yapmak için nedenlerim var"
    Çevirisi: "...Ve en kısa zamanda iyi bir tane bulsam iyi olacak"

13. "Hani, nereye düştü?? Bulamıyorum işte!!!"
    Çevirisi: "Yakalamak icin ellerimi açtım ama yakalayamadım, dolayısıyla attığın gibi kendin bul"

14. "Yine ne yaptım????"
    Çevirisi: "Yine nasıl yakaladın???"

15. "Tabii ki seni duydum tatlım"
    Çevirisi: "Ne söylediğin hakkında hiçbir fikrim yok ve umarım dinliyormuş gibi yaptığımı anlayınca 3 saat bağırıp çağırmazsın"

16. "Biliyorsun güzelim, ben başkasını sevemem"
    Çevirisi: "Senin çığlıklarına bile zar zor alıştım ve daha kötüsüyle karşılaşma riskini göze alamam"

17. "Muhteşem görünüyorsun"
    Çevirisi: "Tanrım ne olur bu denediği son elbise olsun, yoksa kalp krizi geçireceğim"

18. "Sakin ol, kaybolmuş falan diiliz. Nerde olduğumuzu biliyorum"
    Çevirisi: "Bizi kimse bulamayacak"

Forum Saati Paz Mayıs 12, 2024 8:37 pm