Oyun nickleri Uyeoll10

Join the forum, it's quick and easy

Oyun nickleri Uyeoll10

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oyun nickleri

By BiLiNMeZ
    By BiLiNMeZ
    SD Admin
    SD Admin

Nereden : İstanbul
    Rep Gücü : 38115
    Başarı Sistemi : 11
    Uyarılar : Uyarı Yok
    Yorum : Dikkat: Bu Site Bağımlılık Yapar

Oyun nickleri Empty Oyun nickleri

Mesaj tarafından By BiLiNMeZ Salı Kas. 03, 2009 2:35 pm

eLLerini BIRAK AVUÇLARIMDA KALSIN SEN OL YANIMDA YILLAR ÖMRÜMÜ ÇALSIN

İKİ YABANCIYDIK HERŞEYİM OLDUN; NEFESİN DÜŞÜNCELERİM DAKİKALARIM SANİYERLİM EN ÖNEMLİSİ DE ((KALBİM)) OLDUN <3
    Oyun nickleri
    KAL NEFESİMDE KADERİM SENSİZ YAZILMASIN SEVİYORUM DE, DE Kİ İÇİN İÇİME SIĞMASIN DÜĞÜMLEDİM ADINI DUDAĞINDA

AMERİKAN KARŞITIDIR GENÇLER AMA KONWERSE GİYERLER

HADİ GİT BİR İHANET BUCUM OLSUN HADİ GİT YÜREĞİM YAZDIINI BOZSUN HADİ GİT GERİYE DÖNÜŞ OLMASIN

BELKİ ÖLÜRÜM BELKİ KALIRIM YERİME KİMSELERİ SEWME

ÇEKİP GİDESİM WAR ATIK YALAN DÜNYADAN ÖNÜME ÇIKIP DURAN SAHTE YÜZLERDEN

PENCERESİZ KALDIM ANNEM UÇURTMAM ÖRGÜLERE TAKILDI HANİ BENİM GENÇLİĞİM ANNEM

ELLERİMDEN AKIYOR ZAMAN GERİ DÖNMESİ OLANAKSIZ GÖZÜMDEKİ YAŞKLARI SİLECEK WAKTİM KALMADI

GÜWENSİZLİK AŞKI SARSMAZ BELKİ SÜRESİ KISALIR AMA SONUÇTA KADERİ MUTLAK ALNIMIZA AŞKLA YAZILIR GÜNEŞİM BNA HİÇ DOĞMADII GİBİ SENDE BNİ SİLMELİSİN

__GENÇLİĞİMİ GERİ WERSELER BU KEZ EN ÇOK KENDİMİ SEWERİM__ YARATILAN ŞEYTANDI ETRAF KOPYASI OLDU

Zaman SéninLé biRLikTé DuRsun .. ÖmRüm Sénin KoLLaRınDa Son BuLsun .. !

yoqK oLmayı qözZe aLdımm ! teKRar senDe doqmaK içhinn ! ..

Aç Bana KoLLarını Sar Yiné ÖyLé Tut Bırakma Sév Béni DéLicésiné Kimséyé Vérmé Canımıda Yakma ! ..

En GüséL A$kmışsın Méğér SéninLé Bir ÖmüR Hér$éyé DéğéR ! ..

Üşüyn KéLiméLérm Var ELimdé ELLérmdén Souk Yüréqmdén Buz Duymk İstemycqn Kadr AnLmLı Vé AnLmk İstmycqn KaDr GrÇk

AnLadım BugünLérdé 2 KişiLik YaşıoRm Aşkımı !.. Hém Sénin Bédénin Hem Bénim BéDénim İçin ÇnKü Sen GitmşSn Artık Bu SevDaDan
    Béni 0narıp 0narıp Nédén Kırıosn ? Üzérimé Kokunu BuLayıp Gitméktén Né AnLıorsN ?

Tmm Artık Çıkmm YoLLrına .. Susmak Zor 0Lck BéLki Ama Susarm Sana Bir Dha Ezdrmktnsé Aşkımı Sabr Ytar Kan Kusarm

Bir Ara AkLına GeLeim SevqiLim Die An Adımı /// Sévinç TaDınDaysa Séni Sévmék .. öLüRsém SéviNçtén öLméLiYim ..!
    ramazan msn sözleri
    KuRDuuMuz HayéLLéR ßiTéR dié Dü$LéRDé ßir SéN ßiRiKTiRdiMmM

aLLaH ayıRmaDıKça KuLLaRa o $aNSı véRméyéLiMmM

Tut KaLßimi ßıRaKma h!ç uçaR qiDéR çoKk uZaKLaRa ßéNDéNDé uZaKLaRa BéNDéENDé uzaKLaRa

YAZILDIKÇA BENİ, SUSULDUKÇA KENDİNİ YARALAYAN BİR ÖYKÜSÜN. SUSMAKTAN BAŞKA NE KALDI Kİ ELİMİZDE,NASILSA KAYIBIZ BİRBİRİMİZE KONUŞMALARIN GÖLGESİNDE

Ağlayan gözler aslında, Gülermiş bakarken ardımdan, Özledim derken aslında, Başkası geçermiş aklımdan

günler bitmez ben seni özlerim aşkımı anlatan bir caredir sözlerim uzakta olsada gene sevgimi gözlerim

aklımda kalan anıları kaybı cok büyük senden sonra kalbim aşklara sönük belki unutum seni ama bir günlük kederim duman olmus altında yok küllük

ya$ıYoR aMa uzaKtaySam SéNDéN ßiLki SéNi hiÇ uNutmaDımm
    öLüm DéiLsé ßizi ayıRaN yaZıK oLMuş haTa yapmı$ız $éyTaNa uyuP a$Kı yaKmı$ız

GüN Gélir aKlıNa DüŞérseM éĞéR;Bni DéiL,SévgMi HatIrLa! AğLayıŞıMı DéiL, GidİşiNi HatırLa! élvéDa DiyİpTé öLdürDüğüN GüNü HatIrLa

tek cümle kadar basitmis yasamın
    yasanması zor belki alın yazımdın
    unutumasını bilmez bu hayat sen kazandın
    masal gibiydin sende buraya kadardın

kaybetim seni atıgım bir zarla
    yaşam durdu sanki beklemedim zamanda
    besikten mezara gecen yol bir oyunsa
    öldü kalbim bedenime son veda

oyuna benzedi hayatım sonu GAME OVER

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 9:52 pm