Aşk nickleri Uyeoll10

Join the forum, it's quick and easy

Aşk nickleri Uyeoll10

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aşk nickleri

By BiLiNMeZ
    By BiLiNMeZ
    SD Admin
    SD Admin

Nereden : İstanbul
    Rep Gücü : 38118
    Başarı Sistemi : 11
    Uyarılar : Uyarı Yok
    Yorum : Dikkat: Bu Site Bağımlılık Yapar

Aşk nickleri Empty Aşk nickleri

Mesaj tarafından By BiLiNMeZ Perş. Eyl. 03, 2009 4:21 pm

BoŞVer BeNi AlDırMa BeN SöYlErİm TaKılMa AŞK DeniLen MeyDanda GörÜşÜrüZ NasılSa
    İnanıyorsan savunduklarına arkasında duracaksın..gerek yok cellada cıkarıldığında darağacına tabureye sen vuracaksın !
    çamuru süreceqsin başqalarının duygularına--önce snn ellerin kirleneceq
    Ben Sevdiğim Uğruna Yanmışım .1Siz Yanmasanız Nolur...Ben Sevdiğim Uğruna Ölmüşüm Siz Öldürseniz Ne Olur.!
    Bizi Ancaq Ölüm Ayırır Demiştik Sölesene Hanqimiz Öldük
    YüKseK dozda asK aLıp surda mutLu öLsekya...
    iStediğimi verin tøzLu rAfLarImdA ge¢mi$im yAnar ßenim gözLerim daLar derin ßenim hisLerim ßöyLedir
    yerLi yersiz söyLenir sözLerin ßana ßi simgedir i¢imde mimLenir
    BEN SANA EN BAŞINDA DEMİŞTİM "AŞKIN SANA ACIDAN BAŞKA BİRŞEY GETİRMEYECEĞİNİ !!
    her yağmur damlası seni sevdiğimi belirtseydi eğer bende seni sewseydim hey gün yağmur yağardı...
    ńé mútlú şímdí ýáńıńdá őláńláŕá śáńá dőkúńúp śéśíńí dúýáńláŕá hépśí śáńá ýákıń ámá híçbíŕí háśŕét déíl tıpkı bńm gíbí
    нαуαт güzєℓ уαşαмαуı вιℓιяѕєη ѕєνgι вιя ƒαℓ вαкмαуı вιℓιяѕєη мυтℓυℓυк вιя özℓєм çєкмєуι вιℓιяѕєη вη вιя вαş вєℓαѕıуıм кυятυℓ кυятυℓα вιℓιяѕєη
    нαуαттα кιмѕє ιçιη αğℓαηмαz zαтєη αğℓαмαуα ∂єğєя ιηѕαη αğℓαтмαz єğєя вιяgüη αğℓαяѕαη вαşıηı ∂ιк тυткι gözуαşℓαяıη αğℓα∂ığıη ιηѕαη кα∂αя αℓçαℓмαѕıη
    คşк ๒เг คtєşรє รöภ๓єรเภ ร๏ภรยzค ๔єк !!!
    αşк уαηıη∂α σℓαηı ѕєνмєк ∂єιℓ υzαктα σℓαηı нιѕѕтємєктιя çüηкü gєяçєк ѕєνgιуι αηℓαтαη ∂υуgυ özℓємєктιя
    αşк güℓü ∂ιкєηιуℓє ανυçℓαмαуα вєηzєя ανυçℓαяıη кαη ιçιη∂є кαℓıя αмα ∂ιкєηℓєяιη нєѕαвıηı güℓ∂єη ѕσяαмαzѕıη
    SeVeN UnUtMaZ UnUtAn sEvMeMiŞtIr sEvIpTe uNuTmUşSa sEvMeSiNi bIlMeMiŞtIr
    GÖZ KAPTIRDIĞIM RENKTENKULAK VERDİGİM SESTEN.AFFETSENDEN HABERSİZ ALDIĞIM HER NEFESTEN.
    eger ask buysa sevgi buysa istemiorum bu sehir sensiz yasanmaz oldu dayanamiorum. biliyorum kolay degil hayat buysa gercek nedir aglamaya alistirdin olum bize masal gelir.
    yaniyor yaniyor yaniyor bu kalbim ruhumdan silinmen tanridan tek dilegim.
    asqıma qar$ıLıqq aL hayaDımı..!! <3
    3 musluk aynı anda 8 saatte 1 havuzu dolduruyorsa 2 insan bir kalbe kaç günde veda eder senin kitabında... !!!!
    ayrılık bile ağlardı ayrılığı yaşasaydı.. utanırdı felek yaptığından eğer aşkı tanısaydı.....
    eqer sen yaqmursan bende yaqmura hasret bi avuc topraqım
    öğяєтмєηℓєя σğяєтмιşтι єzвєяℓєтєяєк вηα šєνмєуι вη σуüz∂єη σğяєη∂ιм lisede çιƒт ∂кiş gєçмєуi
    ben ona aşığım bilmedi ben ona öldüm bilmedi en sonunda gittim ozaman bildi
    @gl@m@ @gl@m@ içinde k@lsın @yrılık ins@nlariçin ve sende ins@nsın
    b@zı ins@nl@r @skı ölüm diye t@nıml@r @m@ @şk y@s@m d@ll@rının en k@lınıdır!...
    yokulugun bana yetiyoo şu zalim hayatta be delikanlım !!!!!

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 1:50 am